Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
16. marca 2019, 19:50
Čas čítania 0:00
Adam Novosad

V dedinke Medzany mal opitý muž schmatnúť urnu, utiecť s ňou a hodiť ju o cestu

ZAUJÍMAVOSTI
Uložiť Uložené

Volebný deň prebiehal v tejto dedinke nezvyčajne.

Slovensko si dnes volí nového prezidenta. Naša ústredná volebná komisia dohliada na to, aby voľby prebiehali bezproblémovo, čo sa vraj nepodarilo zabezpečiť v dedinke Medzany v prešovskom okrese.

Ako informovala facebooková stránka Zomri prostredníctvom Vojtecha, ktorý mal byť pri celej situácii, do volebnej miestnosti údajne vošiel opitý muž, dokonca vraj poslanec miestneho obecného zastupiteľstva, a schmatnúť urnu s hlasmi voličov.

Namiesto toho, aby spokojne odvolil ako ostatní ľudia, s urnou v rukách utiekol z miestnosti. Komisia ho nedokázala zadržať, keďže aj Vojtech píše, že sa ho bez úspechu snažili zastaviť.

Urnu napokon muž hodil o cestu, pričom na miesto boli okamžite privolaní policajti. Muža už chytili, ale zatiaľ nevedno, čo sa bude diať s urnou, pretože obálky s hlasmi boli rozsypané po ceste. O vývoji situácie ťa budeme informovať.

Domov
Zdieľať
Diskusia