Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
16. marca 2019, 13:12
Čas čítania 0:00
Viktor Kniš

Selassie: Som Tekashiho bratranec, keby som mal vlastný hajzel papier, všetci by si so mnou mohli vytierať riť (Interhejty)

REFRESHER
Uložiť Uložené

Slovenský YouTuber Selassie číta komentáre, ktoré sa nachádzajú pod jeho videami na YouTube.

V rámci série Interhejty sme už pred komentáre pod vlastnou tvorbou postavili veľmi veľa známych osobností vrátane raperov, youtuberov aj stand-up komikov zo Slovenska aj Česka. Zatiaľ všetci sa dokázali s negatívnymi aj trefnými poznámkami popasovať viac než dobre, no zároveň už asi je na mieste prezradiť, že obzvlášť medzi tvorcami na YouTube je viacero takých, ktorí pozvanie odmietli. 

Dnes už vieš, že do tejto skupiny nepatrí Selassie, ktorý nám najprv ochotne odpovedal na otázky týkajúce sa jeho práce aj súkromia v rozhovore a následne sa ešte popasoval s komentármi diskutérov. Už tradične platí, že ich pred zapnutím kamery nevidel a naším cieľom teda bolo sledovať jeho bezprostredné reakcie. 

V prvom rade budeš mať možnosť vidieť, čo diskutérov pod Selassieho videami trápi. Dozvieš sa však, ako sa tvorca na YouTube ku kritike stavia a prečo sa snaží dodržiavať 10-minútovú dĺžku. Nahlas si premyslel aj nápady od fanúšikov na merch a poodhalil viac o svojom „iluminátskom“ logu s dredami.

Domov
Zdieľať
Diskusia