Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
20. januára 2019, 17:00
Čas čítania 0:00
Adam Novosad

V Bratislave sa večer strieľalo pri divokej policajnej naháňačke. Šoféra však výstrely nezastrašili

ZAUJÍMAVOSTI BRATISLAVA
Uložiť Uložené

Policajti napokon nezodpovedného vodiča dolapili.

Diaľniční policajti z Trnavy museli v sobotu večer použiť výstrely, keď natrafili na nezodpovedného vodiča v Škode Octavii. Auto zachytili už na diaľnici smerom do hlavného mesta, ale keď sa ho pokúsili zastaviť a skontrolovať, vodič nereagoval a radšej pridal.

Policajtom utekal až do Bratislavy, kde zišiel z diaľnice, muži zákona mu medzitým prestrelili zadné koleso, avšak on sa nevzdával. Vrátil sa na obchvat, cez bratislavské ulice sa rútil rýchlosťou viac ako 150 kilometrov za hodinu a ohrozoval ostatných účastníkov cestnej premávky.

Chlapov v policajnom aute dochádzali možnosti, ako muža zastaviť, pretože nerešpektoval ani varovné výstrely. Napokon sa divoká naháňačka skončila na Miletičovej ulici, kde chlapík za volantom narazil do obrubníka a auto sa už ani nepohlo.

Skončil v putách a momentálne mu hrozia až dva roky väzenia. Policajti po jeho zaistení rýchlo zistili, že im tak dlho unikal najmä z dôvodu uloženého zákazu šoférovania trvajúceho 60 mesiacov.

Našťastie sa pri naháňačke nikomu nič vážnejšie nestalo, takže policajtom môžeme zagratulovať, že muža zneistili a prinútili ho urobiť rozhodujúcu chybu. Ulice našich miest občas skutočne pripomínajú scény z akčných filmov, za čo koniec koncov môžu indivíduá ako šofér Milan z priloženého videa.

Domov
Zdieľať
Diskusia