Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
Obsah vznikol v spolupráci s CCC.
7. septembra 2018, 17:16
Čas čítania 0:00
Matúš Majer

Čo nosíš oblečené do školy? Niektorí Slováci sú za topánky ochotní dať aj 700 €

MÓDA MÓDA NAJZAUJÍMAVEJŠIE PÁRY TENISIEK ŠKOLSTVO
Uložiť Uložené

Naša Deniska v Bratislave zisťovala, čo si Slováci obliekajú do školy. A odpovede boli viac než prekvapujúce.

Školský rok je už v plnom prúde a samozrejme, dôležitou súčasťou tvojho vyučovania je aj oblečenie, v ktorom do školy prídeš. V Bratislave preto naša moderátorka Denisa v spolupráci s CCC zisťovala, ako sa do školy obliekajú Slováci a či sú do školy poriadne pripravení.

Ako vo videu zistíš, pre mladých študentov je najdôležitejšie pohodlie. Priam milujú voľné veci a na prvom mieste majú dobrý pocit z oblečenia. A to isté platí aj pri topánkach – na plnej čiare vyhrali tenisky, no našli sa tiež obľúbenci elegantnejších kúskov.

Slováci pritom nezabudli prekvapiť ani sumami, ktoré by za školskú obuv boli ochotní vyhodiť. Padla pritom aj suma 700 €, ostatní sa však snažili zmestiť do nižších čísel. Každého sme pritom odmenili lákavým darčekom – z poukážky na zľavu 30 % v CCC boli všetci nadšení a rozhodne sa do CCC bež pozrieť aj ty a osviež svoj školský šatník.

Domov
Zdieľať
Diskusia