Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
Obsah vznikol v spolupráci s Tchibo.
3. júla 2018, 13:11
Čas čítania 0:00
Matúš Majer

Toto je práca snov pre každého, kto miluje kávu. V Tchibo sme našli skvelé jedlo a fantastický kolektív

ZAUJÍMAVOSTI KÁVA PRÁCA
Uložiť Uložené

Ak sa s kávou každé ráno zobúdzaš, toto je niečo pre teba.

Bez kávy by ohromné množstvo z nás skrátka nemohlo fungovať. S jej chuťou, penou a zázračnými účinkami trávime celé dni a predstaviť si 24 hodín bez kávy nie je ani náhodou jednoduché. Hromada ľudí je na tomto nápoji skrátka v dobrom závislá, čo lepšie tak môže existovať než fulltime práca s voňavou kávou?

S kávou sa každý deň zobúdzajú aj ľudia pracujúci v Tchibo, kam sme sa v novom diele Freshjobs vydali hľadať ideálnu pracovnú pozíciu pre mladého človeka. V Tchibo ich majú obrovské množstvo a pri všetkých je základom práca s ľuďmi. Mladý kolektív a žiadna monotónnosť sú samozrejmosťou, čo nám potvrdili aj samotní zamestnanci, ktorých sme navštívili v jednej s kávou navoňaných predajní.

Tchibo okrem iného ponúka napríklad lákavé pozície predajcov či zástupcov manažérov predajní, kde je dôležitá komunikatívnosť a schopnosť pracovať s ľuďmi, s čím by mladý človek rozhodne nemal mať problém. Teraz si už utekaj pozrieť video, kde ti spolu s ľuďmi z Tchibo vysvetlíme, ako to v takej predajni kávy chodí a následne si vyber job snov, vďaka ktorému sa staneš naozajstným milovníkom kávy.

 

Domov
Zdieľať
Diskusia