Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
16. januára 2018, 10:02
Čas čítania 0:00
Viktor Kniš

Ektor sa opäť prihovára k lacným ženám a predstavuje aj vydarený videoklip zo svadby

HUDBA
Uložiť Uložené

Pražský raper sa pripomína videoklipom ku skladbe Přestaň.

Záver roka patril v Česku hlavne albumu Alfa od Ektora, ktorý sa rozhodl dať si dvanásťmesačnú pauzu od živých vystúpení a vlastne do veľkej miery aj od hudby ako takej. Sithol však aj napriek tomu vydať zopár singlov a neskôr oznámil aj ďalší sólový album. Ten si už snáď všeci mali možnosť pozorne vypočuť a môžeme konštatovať, že z jeho strany je všetko v absolútnom poriadku. Aj keď sa primárne točí sólo zopár rovnakých tém, na samotnom prevedení vlastne nie je čo vytknúť.

Ektor nám dáva zároveň už relatívne dlho najavo, že má podstatne napred aj v disciplíne klipov, keďže každý z jeho posledných vizuálnych projektov dopadol na výbornú. Inak tomu nie je ani v prípade novinky Přestaň. Žiaľ sa nám nikde nepodarilo dohľadať meno autora klipu so svadobnou tematikou, no aj napriek tomu si zaslúži veľkú pochvalu. Veď posúďte sami. 

Domov
Zdieľať
Diskusia