Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
7. mája 2012, 20:39
Čas čítania 0:00
Gabor Boros

Meek Mill - Dreamchasers 2 (mixtape)

HUDBA
Uložiť Uložené

Aj o dianí z rád Maybach Music Group dostávaš na Refresheri stále tie najaktuálnejšie informácie. O Meek Millovi a aj o jeho mixtape Dreamchasers ste už toho mohli prečítať dosť, ale v skratke to zhrňiem ešte raz. Nejakú časť trackov z aktuálneho tejpu Dr

Meek Mill - Dreamchasers 2 (mixtape)

Aj o dianí z rád Maybach Music Group dostávaš na Refresheri stále tie najaktuálnejšie informácie. O Meek Millovi a aj o jeho mixtape Dreamchasers ste už toho mohli prečítať dosť, ale v skratke to zhrňiem ešte raz. Nejakú časť trackov z aktuálneho tejpu, Dreamchasers 2, ktorý dropol pred pár hodinami, Meek Mill postupne vypúštal už nejakú dobu dozadu. Teraz tu máme všetky pokope vo forme celého projektu, s ktorým si môžeš skrátiť čakanie na Meekov album Dreams & Nightmares, k dispozícii 28. augusta. V MMG majú marketing premyslený do poslednej bodky, mnoho zahraničných webov môžeš vidieť plné reklám s coverom Dreamchasers 2. Tak sťahuj/streamuj, počúvaj a neváhaj sa vyjadriť. Niečo o "veľkosti" Meek Milla a celkovo Maybach Music Group hovorí aj fakt, že po releasi celý datpiff(web, kde došlo k releasu tejpu) padol a za pár hodín tejp prekročil milión views. Sťahuj tu - link1.

Domov
Zdieľať
Diskusia