Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
11. júla 2024 o 16:14
Čas čítania 1:01
Veronika Ábelová

VIDEO: Muž pred obchodom ejakuloval na nohu cudzej ženy. Známy americký raper ponúkol odmenu za jeho dolapenie

VIDEO: Muž pred obchodom ejakuloval na nohu cudzej ženy. Známy americký raper ponúkol odmenu za jeho dolapenie
ZAUJÍMAVOSTI SPRÁVY ZO SVETA
Uložiť Uložené

Sexuálny deviant mal navyše na sebe čierne tričko s lízatkom a nápisom „Toto sa samé nevylíže“.

K bizarnému incidentu došlo v stredu vo Philadelphii. Pokojný nákup v miestnom obchode Dollar Tree sa pre jednu nakupujúcu stal doslova hororom.

Krátko po incidente sa na sociálnych sieťach objavilo zarážajúce video, na ktorom muž ejakuluje na nohu neznámej nakupujúcej. Na záberoch sú zverejnené detaily celej situácie. Video údajne natočila obeť, ktorej neznámy muž ohmatával nohu. Páchateľ následne ušiel, polícia po ňom vyhlásila pátranie.

K pátraniu sa pridal aj známy americký raper Meek Mill, ktorý o situácii napísal na platforme X (predtým Twitter). „Poďme uskutočniť hon na tohto muža!“ uviedol raper a následne ponúkol odmenu dvetisíc dolárov tomu, kto poskytne viac informácií o páchateľovi.

Na zhotovených záberoch muž uteká z obchodu, zatiaľ čo žena naňho kričí. Obeť potom na videu ukazuje svoje lýtko a vzlyká. Niektorí zo svedkov ju prídu utešiť. Po incidente polícia zverejnila zábery z bezpečnostnej kamery, na ktorých má obvinený na sebe čierne tričko s lízatkom a nápisom „Toto sa samé nevylíže“, čo je vzhľadom na celú situáciu o to viac znepokojujúce.

Polícii sa nakoniec podarilo identifikovať páchateľa pomocou záznamov z bezpečnostných kamier a chytila ho ešte v tú istú noc, keď k incidentu došlo. Následne vyzvala všetkých, aby boli obozretní, opatrní a okamžite nahlásili akékoľvek takéto nevhodné správanie.

Späť
Zdieľať
Diskusia