Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
14. mája 2024, 12:24
Čas čítania 0:44
Karolína Uličná

Slovenskí Geissovci? V novej reality šou Jasminy a Rytmusa budú môcť diváci spoznať aj ich rodinu

OSOBNOSTI JASMINA ALAGIČ REALITY ŠOU RYTMUS
Uložiť Uložené

Producentka reality šou Gabika Drobová chce vraj divákom ukázať, aký je známy pár v skutočnosti.

Začiatkom budúceho roka si známy slovenský pár pustí zvedavcov do súkromia. Jasmina Alagič a Rytmus chystajú vlastnú reality šou na štýl slovenských Geissovcov. Diváci sa stanú súčasťou ich každodenného života. „Budete s nami všade,“ vyjadrila sa Jasmina.

 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Jasmina Alagič (@jasmina_alagic)

Súčasťou reality šou o manželoch Vrbovských budú blízkí aj vzdialení rodinní príslušníci. Budeme tak mať možnosť spoznať aj Jasmininu mamu Líviu. „Nie som pripravená, neznášam to, ale ok, Jasmina, budem sama sebou,“ povedala jej matka. 

Ako informujú Topky.sk, za celým projektom stojí producentka a dramaturgička Gabriela Drobová Ruman. „S Jasminou sme sa o takomto projekte rozprávali už dva roky predtým a povedali sme si, poďme do toho, už je ten správny čas. Tento rok oslávia piate výročie svadby. Veľmi som cítila, že chcem ukázať ľuďom, akí sú naozaj. Je nejaká predstava z médií, no aký majú oni vzťah, ako sa navzájom podporujú – to nech ľudia vidia!“ vyjadrila sa Drobová.

Bližšie informácie o chystanom projekte zatiaľ nie sú známe, fanúšikovia obľúbenej dvojice sa už v krátkom čase pravdepodobne dozvedia viac.

 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Jasmina Alagič (@jasmina_alagic)

Domov
Zdieľať
Diskusia