Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
5. decembra 2013, 15:38
Čas čítania 0:00
Dominik Vetrák

Amazing Spider-Man 2 sa v novom traileri zapotí hneď proti trom obávaným protivníkom!

FILMY A SERIÁLY AMAZING SPIDER-MAN 2 MARVEL MARVEL FILMY A SERIÁLY
Uložiť Uložené

Konečne tu máme plnohodnotný trailer pre pokračovanie Spideyho, Amazing Spider-Man 2: Rise of Electro sprevádzaný kvalitným posterom, ktorý odhaľuje hneď 3 súperov!

Amazing Spider-Man 2 sa v novom traileri zapotí hneď proti trom obávaným protivníkom!

Amazing Spider-Man 2 (po novom s podtitulom Rise of Electro) je veľmi očakávaný sequel. Až do posledných dní sme boli všetci v tom, že ako záporáka uvidíme Electra, pričom sa mihne Rhino a Sony si vypestuje pôdu pre Osbornovcov, čoby nepriateľov Spideyho do budúcnosti a do obšírneho sveta, ktorý Sony s pavúčim mužom pripravuje (po vzore Marvelu, Foxu a DC tu tak bude už 4. veľká rodinka komiksov, neviem prečo, mám pocit, že Foxu to vyjde najmenej). 

Z traileru sa dá odvodiť, že najprv uvidíme Spideyho zahrievať sa s Rhinom (ešte v celkom zdolateľnej podobe), nasledovať bude asi Harry Osborne a ako posledný príde Electro, aj keď to celé môže byť inak. Isté však je, že za všetkých Peterových nepriateľov môže Oscorp, ktorý určite neplánuje prestať s vytváraním oblúd a robotov. Akcie bude ale určite dostatok a teším sa hlavne na scény s Electrom. Snáď teda autori nesklamú, majú našliapnuté na menšiu filmovú  „raritu“, keď sa im sequel podarí viac, než prvý diel.

Stále narážam na komentáre o tom, že nový Spider-Man je iný, príliš ľahkomyseľný a bláznivý. Prepáčte, ale ak si myslíte, že Raimiho Peter Parker bol napísaný podľa komiksovej či animovanej predlohy, ste na omyle. Skúste si prečítať pár komiksov alebo pozrieť pár animovaných častí so Spider-Manom a pochopíte, aký v skutočnosti je, a že práve Webb (režisér) ho takého aj zobrazuje.Amazing Spider-Man 2 sa v novom traileri zapotí hneď proti trom obávaným protivníkom!

Neviem, čo si Sony myslí, ale dať troch hlavných záporákov do jedného filmu je proste predurčením neúspechu (potvrdil nám to Spider-Man 3 od Raimiho), keďže proste nemáte dostatok času ani priestoru na to, aby ste zoznámili protagonistov s publikom. Kto vie, možno to tak Webb chce spraviť, ale pravdepodobne ho do toho dotlačilo len štúdio. Uvidíme tak Electra (Jamie Foxx), Rhina v ultimate verzii (Paul Giamatti) a Harryho Osborna (Dane DeHaan) pravdepodobne aj so svojim otcom Normanom Osborneom (Chris Cooper). Aby toho nebolo málo, je dosť možné, že uvidíme aj Vulturea a Doctora Octopusa (1:13). To je už ale pekný bordel, no nie? 

Čo mi ale nedá podotknúť, je mizerný kostým pre Goblina. Exoskeleton beriem, nebude príliš odlišný od Raimiho verzie, ale celý ten výzor je na smiech. Snáď sa to ešte zmení, aj keď o tom pochybujem. Navyše, výzor to nezachráni, James Franco bol totižto výborný Harry Osborn. 
Aký z toho všetkého máte pocit vy? Páči sa vám nové stvárnenie Petera Parkera, alebo si radšej zapnete Raimiho trilógiu? Tak či tak, ak ste odporcom toho nového, nemám pre vás dobrú správu, keďže Sony potvrdilo až 4 pavúčie filmy a navyše by mali začať tvoriť svoj vlastný komiksový svet! Prvou takou snímkou by mal byť projekt Sinister Six, čo je skupina superzáporákov, ktorých má na starosti hlavne Spidey, o tom ale neskôr.

Nakoniec tu máme aj medzinárodný trailer, v ktorom však uvidíte len pár sekúnd nových záberov.Amazing Spider-Man 2 sa v novom traileri zapotí hneď proti trom obávaným protivníkom!
Amazing Spider-Man 2 sa v novom traileri zapotí hneď proti trom obávaným protivníkom!
Amazing Spider-Man 2 sa v novom traileri zapotí hneď proti trom obávaným protivníkom!
Domov
Zdieľať
Diskusia