Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Barbora Fábryová
15. marca 2023, 21:37
Čas čítania 0:28

VIDEO: Trnavčan na zápase so Slovanom kopol policajta do chrbta, už ho zadržali. Teraz mu hrozí niekoľko rokov vo väzení

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Jedného policajta najprv kopol do chrbta, ďalšieho udrel do tváre päsťou.

Začiatkom marca sa na Národnom futbalovom štadióne v Bratislave uskutočnil zápas medzi mužstvami FC Spartak Trnava a ŠK Slovan Bratislava.

Polícii sa teraz podarilo obviniť ďalšieho futbalového chuligána, ktorý na zápase napadol policajta. 22-ročnému Kristiánovi M. z Trnavy hrozí za útok na verejného činiteľa trest odňatia slobody na jeden až päť rokov. 

„Obvinený počas uvedeného zápasu v sektore hostí Národného futbalového štadióna v Bratislave, počas odchodu poriadkových jednotiek z tribúny, údajne zaútočil na policajta Pohotovostného policajného útvaru. Policajta, ktorý prechádzal okolo neho, kopol pravou nohou do oblasti chrbta, pričom následne ďalšieho policajta napadol úderom päsťou do oblasti hlavy,“ píše polícia na Facebooku.

Policajti Kristiána M. 14. marca zadržali a eskortovali na príslušné policajné oddelenie, kde prebehnú ďalšie procesné úkony. 

Domov
Zdieľať
Diskusia