Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Jakub Paulík
21. januára 2023, 17:47
Čas čítania 0:27

Šialený vodič sa rútil v protismere rýchlosťou 300 km/h. Naháňalo ho 41 policajných áut

Kategória:
Zahraničie
Uložiť Uložené

Policajti už našli iba opustené auto.

Nemecká polícia sa v sobotu v skorých ranných hodinách zapojila do naháňačky športového vozidla, ktoré sa rýchlosťou 300 kilometrov za hodinu rútilo na diaľnici v protismere v blízkosti mesta Stuttgart.


Incident sa stal po tom, čo sa vodič s vozidlom dostal do dopravnej zápchy a následne sa otočil a uháňal späť do Stuttgartu v opačnom smere. Svedkovia zalarmovali políciu, ktorá začala vozidlo prenasledovať napriek tomu, že ho viackrát stratila z dohľadu.


Policajný vrtuľník nakoniec auto objavil po tom, čo vodič zišiel z diaľnice, zaparkoval a ušiel, píše agentúra DPA. Vozidlo bolo opustené a vyšetrovatelia sa v súčasnosti pokúšajú zistiť, kto ho šoféroval. Do naháňačky bolo zapojených dovedna 41 policajných áut zo šiestich staníc a vrtuľník.

Domov
Zdieľať
Diskusia