Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Čas čítania 0:28

Kategória:
News

Skórovať sa mu podarilo v 34. minúte stretnutia proti Minnesote za stavu 0 : 0.

Pavol Regenda strelil svoj prvý gól v NHL. Slovenského útočníka Anaheim povolal späť do prvého tímu z nižšej AHL, kde bodoval v štyroch po sebe idúcich zápasoch. Informuje NHL na svojom webe.

Regendovi sa podarilo skórovať do brány Filipa Gustavssona za stavu 0 : 0 v 34. minúte zápasu proti Minnesote. Gól si na konto pripísal strelou do ľavého horného rohu po akcii spoluhráčov Kulikova a Vatrana.

Regenda má v NHL po šiestich dueloch bilanciu 1+2. Ducks aj po zásahu slovenského útočníka napokon prehrali s výsledkom 1 : 4. Regenda v stretnutí odohral 8 minút a 56 sekúnd.