Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
TASR
8. novembra 2022, 16:28
Čas čítania 0:52

Chris Evans je najsexi mužom sveta, rozhodol magazín People

Kategória:
News
Uložiť Uložené

Americký herec a režisér Chris Evans sa preslávil rolou Steva Rogersa alias Captain America.

Najsexi mužom na svete sa tento rok stal americký herec a režisér Chris Evans, ktorý sa preslávil rolou Steva Rogersa alias Captain America vo filmovom spracovaní známych komiksov z edície Marvel. Po obrovskom úspechu „marveloviek“ si Evans zahral v úspešnom filme Na nože či najnovšie v špionážnom trileri The Gray Man.

Evans, ktorý má 41 rokov a je slobodný, v rozhovore pre magazín People uviedol, že sa túži podeliť s najnovšou novinkou vo svojej kariére so svojou najväčšou fanúšičkou – svojou matkou. „Moja mama bude taká šťastná... Je hrdá na všetko, čo robím, ale toto je niečo, čím sa môže naozaj pochváliť,“ vysvetlil Evans.

Napriek mnohým hollywoodskym oceneniam má Evans ambície aj mimo herectva – patrí k nim manželstvo a otcovstvo.

18. júla 2022, 21:15 Čas čítania 1:15 Herec Chris Evans sa sústredí výlučne na hľadanie lásky. Chce nájsť ženu svojho života Herec Chris Evans sa sústredí výlučne na hľadanie lásky. Chce nájsť ženu svojho života

V rozhovore pre magazín People zároveň vyjadril nádej, že po dvoch desaťročiach v Hollywoode sa mu podarí spomaliť tempo a pozmeniť smerovanie svojej kariéry. „Najpríjemnejšia vec v tejto chvíli v mojej kariére je pocit, že som dostatočne v bezpečí na to, aby som sa trochu zastavil. Mám väčšiu slobodu v tom, že sa môžem stiahnuť a prísť na projekty, ktoré uspokoja moje potreby v oblasti tvorby,“ vysvetlil.

Titulom najsexi muža sa môžu pýšiť aj Michael B. Jordan, Dwayne Johnson, Idris Elba, George Clooney, Brad Pitt, John F. Kennedy Jr., Tom Cruise či Sean Connery, ale aj David Beckham a Chris Hemsworth.

Domov
Zdieľať
Diskusia