Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Adam Novosad
7. októbra 2022, 15:30
Čas čítania 0:24

10 najsilnejších fotiek uplynulého týždňa

Kategória:
Zaujímavosti
Uložiť Uložené
10 najsilnejších fotiek uplynulého týždňa
Zdroj: TASR/AP

Toto sú najsilnejšie, najzaujímavejšie alebo najkrajšie fotografie za uplynulý týždeň.

Policajti prehľadávajúci veci obetí tragickej nehody na zastávke Zochova v Bratislave, zničené a zatopené autá po hurikáne na Floride a kus ruskej rakety, ktorú Ukrajinci nakladajú na nákladné auto, aby ju mohli odviezť do šrotu.

Pozri si najsilnejšie, najzaujímavejšie alebo najkrajšie fotografie za uplynulý týždeň zo sveta aj z domova. 

Každý piatok redakcia pripravuje výber top 10 fotografií za uplynulý týždeň. Do výberu sa dostanú spravodajsky silné fotografie, ale aj umelecky hodnotné zábery či jedinečné fotky. Fotky sú silným formátom, ktorý dokáže sprostredkovať niekedy aj viac než správy k nim. Ak nechceš, aby ti naša rubrika ušla, sleduj tému TOP fotky týždňa.

Raper Kanye West vyvolal kontroverziu mikinou s nápisom White Lives Matter, ktorý používajú pravicoví extrémisti hlásajúci nadradenosť bielej rasy. (4. október)Potopené autá a trosky vo vode v Sanibel Island na Floride po tom, ako sa oblasťou prehnal hurikán Ian. Počet obetí ničivého hurikánu Ian v Spojených štátoch stúpol na najmenej 80. (3. október 2022)Členovia družstva Castellers de Vilafranca padajú po postavení svojej veže počas súťaže v stavaní ľudských veží v španielskom meste Tarragona. Tradícia budovania ľudských veží alebo Castells sa datuje do 18. storočia. (2. október 2022)Palestínski demonštranti pália pneumatiky na mieste, kde izraelská armáda zastrelila dvoch Palestínčanov v utečeneckom tábore Jalazone pri Ramalláhu, na západnom brehu Jordánu. (3. október 2022)
Zobraziť galériu
(10)
Domov
Zdieľať
Diskusia