Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Martin Adam Pavlík
4. augusta 2022, 14:24
Čas čítania 0:52

Conor McGregor si zahrá v remaku akčnej klasiky Road House po boku Jaka Gyllenhaala

Kategória:
Filmy a Seriály
Uložiť Uložené
Conor McGregor si zahrá v remaku akčnej klasiky Road House po boku Jaka Gyllenhaala
Zdroj: Getty Images/Ethan Miller

Stále sebavedomý Ír po novom mieri do Hollywoodu.

Írsky MMA zápasník a bývalý šampión perovej a ľahkej váhy v UFC Conor McGregor ešte skôr avizoval, že z nepríjemnej zlomeniny nohy by sa mohol plne zotaviť už toto leto. Namiesto na tréningoch ho však minulý mesiac bolo viac vidno, ako si užíva na Ibize

Najnovšie informácie naznačujú, že späť v klietke ho uvidíme možno ešte o niečo neskôr. Ako píše ESPN, zápasník, ktorý MMA spopularizoval ako nikto iný, si totiž zahrá po prvýkrát vo filme. Objavil sa síce už vo viacerých dokumentoch, ktoré boli priamo o ňom, tentoraz však pôjde o hraný film, kde nebude hrať sám seba.

Conor McGregor.
Conor McGregor. Zdroj: TASR/AP/John Locher


Bude však určite robiť to, čo vie najlepšie, a teda rozdávať údery. Zahrá si totiž v akčnom „bitkárskom“ filme Road House. Pôjde o remake kultového filmu z roku 1989 Rowdyho Herringtona, v ktorom si v hlavnej úlohe zahral Patrick Swayze. Podľa McGregorovej hovorkyne Karen J. Kesslerovej sa Ír už nevie dočkať nakrúcania. 

Anketa:
Tešíš sa na McGregorov výkon vo filme Road House?
Áno
Nie
Áno
72 %
Nie
28 %

Na pľaci bude dokonca stáť po boku Jaka Gyllenhaala, ktorý má na konte jednu cenu BAFTA, dve nominácie na Zlatý glóbus a jednu na Oscara. Gyllenhaal si zahrá vo filme hlavnú rolu. Koho stvárni McGregor, zatiaľ nie je známe. Výroba snímky Road House sa začne tento mesiac v Dominikánskej republike. Dostupná bude na platforme Prime Video.

Zoznam najlepších filmov herca Jake Gyllenhaal nájdeš v našej filmovej databáze.
Domov
Zdieľať
Diskusia