Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Daniel Mikolášik
30. marca 2022, 16:40
Čas čítania 0:27

Po nehode pri Stupave odhodilo Ferrari z cesty. Škoda na športiaku je 500 000 €

Kategória:
News
Uložiť Uložené

Škodu na Dacii vyčíslili na 5 000 €. Na Ferrarri je to o dve nuly viac.

V utorok 29. marca zasahovala polícia blízko Stupavy, kde v popoludňajších hodinách došlo k zrážke dvoch vozidiel – Dacia Duster a Ferrari SF90. Červený športiak skončil po zrážke v priekope, zatiaľ čo Dacia zostala stáť na ceste v jazdnom pruhu otočená do protismeru.

Informovala o tom bratislavská krajská polícia na Facebooku. Autonehoda si vyžiadala zranenie jednej osoby. Zatiaľ čo škodu na Dacii vyčíslili na 5 000 eur, predbežnú škodu na automobile Ferrari vyčíslili vo výške 500 000 eur.

„U oboch vodičov bola vykonaná dychová skúška s negatívnym výsledkom. Dopravná nehoda je v štádiu šetrenia,“ dodala polícia na sociálnej sieti.V Refresheri ti každodenne prinášame aktuálne správy zo sveta. Viac noviniek nájdeš v našej sekcii News.
Domov
Zdieľať
Diskusia