Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
27. decembra 2021, 19:43
Čas čítania 0:37
Viktor Kniš

Lásku zneužívajú, lovesongy píšu v nasadených maskách, odkazuje Momo. Jemu stačil na zaľúbenie sa jeden moment

HUDBA MOMO
Uložiť Uložené

Momo potvrdzuje pozíciu jedného z najaktívnejších slovenských raperov novým videosinglom z dovolenky.

Momo uzatvára rok 2021 lovesongom, ktorý napísal pre svoju polovičku, a doplnil k nemu aj jednoduchý vizuál z dovolenky pri mori. Potvrdzuje tak pozíciu jedného z najaktívnejších slovenských raperov, ktorý zásobuje fanúšikov každý rok aspoň jedným albumom a aspoň niekoľkými videosinglami.

V tomto prípade sa o zábery postaral sám, a tak majú jeho sledovatelia možnosť nahliadnuť aj do súkromia šťastnej rodiny.

Momo už viackrát komunikoval rozchod a zmenu životnej partnerky, s ktorou už má aj dcéru. Netají sa tým, že aj vďaka tejto zmene v súkromnom živote zmenil prístup k tvorbe ako takej, je oveľa vyrovnanejší a prestal byť zbytočne výbušný. 

Raper zároveň už pred niekoľkými týždňami oznámil, že pracuje na ďalšom projekte, s ktorým sa však nebude zbytočne ponáhľať. 

„Album označený pracovným názvom 12 sa potichu, ale systematicky zväčšuje. Všetky detaily držím zatiaľ za oponou a vieš, že podceňovať ma sa ukazuje ako chyba. Moja pracovitosť prináša progres do mojej hudby. Zostaňte naladení,“ napísal pred pár týždňami.

Domov
Zdieľať
Diskusia