Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
25. júla 2020, 9:57
Čas čítania 0:38
Adam Novosad

MAPA: Odtiaľto pochádza viac ako 20 nových nakazených koronavírusom na Slovensku

NEWS SLOVENSKO
Uložiť Uložené

Z týchto slovenských okresov pribudlo najviac nových nakazených.

Ani dnes sme na Slovensku nedokázali stlačiť nárast nových prípadov koronavírusu pod dvojcifernú hranicu. Za piatok na SLovensku pribudlo 23 nových nakazených, pričom laboratóriá otestovali 2 275 vzoriek.

Mapa nákazy pritom ukazuje, že stúpanie počtu nakazených na východnom Slovensku v piatok mierne ustalo. Na východe sú nové prípady len okresoch Košice (2) a Humenné (1).

Nové prípady sa však objavili vo viacerých oblastiach stredného Slovenska, konkrétne v okresoch Prievidza (2), Žilina (2), Žiar nad Hronom (2), Žarnovica (2), Banská Štiavnica (2), Bánovce nad Bebravou (2) aj Zvolen (1).

Jeden nový nakazený sa vyskytol v okrese Nové Mesto nad Váhom, jeden rovnako aj v Galante, Senci, Bratislave a Komárne.

Odporúčané
Toto je nové slovenské epicentrum nákazy Covid-19. Nakazili sa desiatky hostí na oslave 40-tky Toto je nové slovenské epicentrum nákazy Covid-19. Nakazili sa desiatky hostí na oslave 40-tky 24. júla 2020, 11:15

Včera úrady informovali, že na Slovensku sa objavilo nové ohnisko nákazy, ktoré vzniklo z rodinnej oslavy na Myjave. V najbližších dňoch tak môžeme zrejme očakávať výraznejšie prírastky pochádzajúce aj z tohto regiónu, kde sa muselo viacero účastníkov izolovať v domácom prostredí.

Domov
Zdieľať
Diskusia