Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
Refresher Slovensko
Otvoriť v aplikácii Refresher
Stiahnuť
X
16. januára 2020, 9:16
Čas čítania 0:53
Dominik Vetrák

Nový Bond určite nebude žena. Môže to byť černoch, Aziat, no v žiadnom prípade ženy, odkazujú tvorcovia

FILMY A SERIÁLY JAMES BOND
Uložiť Uložené

Ak si dúfal, že ďalším Bondom bude žena, po tomto článku ostaneš sklamaný.

Už dlhé mesiace sa hovorí, že novým Bondom by mohla byť pokojne žena a po prvýkrát v histórii by sa tak pohlavie najznámejšieho a najlepšieho agenta zmenilo. Vzhľadom na posledné roky v spoločnosti, Hollywoode a vo svete by nešlo o nič prekvapivé. Našťastie, tvorcovia Jamesa Bonda podobnú myšlienku zavrhli. V poslednej bondovke Daniela Craiga s názvom No Time To Die (dorazí už v apríli) síce bude agentom OO7 žena, ale len ako záskok za skutočného Bonda. 

Odporúčané
Znetvorený Rami Malek sa hrá na Boha. Prvý trailer pre poslednú Craigovu bondovku No Time to Die sľubuje epické vyvrcholenie Znetvorený Rami Malek sa hrá na Boha. Prvý trailer pre poslednú Craigovu bondovku No Time to Die sľubuje epické vyvrcholenie 4. decembra 2019, 16:18

Plnohodnotnú identitu Jamesa Bonda v celom filme žena tak skoro nepreberie. Producenti série  Barbara Broccoli a Michael G. Wilson v rozhovore pre Variety prezradili, že stále nezačali s hľadaním budúceho predstaviteľa a všetka ich energia smeruje k dokončeniu súčasného projektu. 

„Môže byť akejkoľvek farby, no je to muž. Verím tomu, že by sme pre ženy mali vytvárať nové postavy. Neláka ma pracovať s mužskou postavou a jednoducho do nej obsadiť ženskú herečku. Myslím, že ženy sú omnoho zaujímavejšie.“, povedala Barbara Broccoli.

Podobne sa vyjadrila aj Eva Green, ktorá si zahrala v bondovke Casino Royale. „Som za ženami, no osobne si myslím, že Jamesa Bonda by mal hrať muž. Nedáva zmysel, aby šlo o ženu. Ženy môžu hrať akékoľvek postavy, byť akčné hrdinky či superhrdinky, ale James Bond by mal ostať navždy Jamesom Bondom a nie Jane Bondovou. Tá postáva má bohatú históriu, v ktorej by mala pokračovať.“

Anketa:
Mala by Jamesa Bonda v budúcnosti hrať žena?
Áno
Nie
Bolo by mi to jedno
Áno
3 %
26 Hlasov
Nie
93 %
720 Hlasov
Bolo by mi to jedno
4 %
30 Hlasov
Domov
Zdieľať
Diskusia