Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
31. januára 2018, 19:44
Čas čítania 0:00
Adam Novosad

Tom Hardy prehral stávku s DiCapriom a musel si nechať potetovať pravý biceps. Po dvoch rokoch konečne svoju úlohu splnil

FILMY A SERIÁLY TOM HARDY
Uložiť Uložené

Hereckí kolegovia si dobre zažartovali.

Leonardo DiCaprio a Tom Hardy patria medzi hereckú špičku, ktorá pri každom filme prakticky zaručuje, že sa človek dočká kvalitnej kinematografie, ale ak momentálne nepracujú na filmových snímkach, potom medzi sebou vedia aj žartovať.

Pred dvomi rokmi sa Leo a Tom pri natáčaní filmu The Revenant stavili, že Hardy dostane nomináciu na Oscara v kategórii najlepší herec vo vedľajšej úlohe, pričom Leo samozrejme tvrdil, že sa to jeho kolegovi podarí, ale Tom tomu nechcel veriť.

Nakoniec sa to skutočne podarilo a Tom bol nominovaný, avšak aj keď sošku Oscara nevyhral, stávku s Leonardom prehral, a preto ho čakala aj menšia výzva. V začiatkoch sa obaja dohodli, že ak Tom prehrá, bude si musieť na telo vytetovať čosi podľa Leonardovho výberu a on zvolil nápis „Leo knows everything“, čiže v preklade „Leo vie všetko“. Tom však dlho váhal a Leonarda prinútil, aby nápis aspoň pekne prepísal, pretože prvotné tetovanie by vyzeralo otrasne.

Dlho sa zdalo, že obaja na stávku zabudli, avšak Tom sa nedávno objavil na selfie na Instagrame jeho fanúšika a ľudia si rýchlo všimli, že pravý biceps mu zdobí veľký nápis „Leo knows all“. Ešte pred pár týždňami pritom na svojom Instagrame zverejnil fotografiu, kde mu bolo rovnako vidno pravý biceps a tetovanie na ňom vtedy nemal, takže zrejme stávku splnil až v posledných dňoch, čo mu samozrejme slúži ku cti.

Tom Hardy prehral stávku s DiCapriom a musel si nechať potetovať pravý biceps. Po dvoch rokoch konečne svoju úlohu splnil
Zdroj: Instagram / Andrew Calisterio
Domov
Zdieľať
Diskusia