Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
5. októbra 2019, 13:56
Čas čítania 0:00
Viktor Kniš

Zayo a Gleb získavajú platinové platne za albumy Navždy mladý a Gauč Storytelling

HUDBA GLEB ZAYO
Uložiť Uložené

Členovia FCK THEM majú za sebou zásadné míľniky, gratulujeme.

Ešte v závere minulého roka vydal svoj debutový album košický člen Haha Crew – Zayo. Jeho projekt s názvom Navždy mladý sa tešil obrovskému úspechu, dôkazom čoho boli okrem plných klubov aj views na streamovacích službách a na YouTube. Aktuálne sa dozvedáme, že jeho úspech bol spečatený aj platinovou platňou, ktorú mu kolegovia zo skupiny odovzdali včera počas vystúpenia v Bratislave. 

Odporúčané
Ego: Tekashi nebol žiadny gangster. Bol v rozpakoch, keď mal preskočiť plot na kúpalisko Ego: Tekashi nebol žiadny gangster. Bol v rozpakoch, keď mal preskočiť plot na kúpalisko 26. septembra 2019, 18:46

Ešte lepšou správou pre stajňu FCK THEM je tiež skutočnosť, že Zayov debut nebol jediným projektom, ktorý sa počas včerajšej noci dočkal platinového ocenenia. Približne v rovnakej dobe totiž Yaksha priamo na pódiu oznámil Glebovi, že získava najcennejšie možné ocenenie na Slovensku aj on – za úspech projektu Gauč Storytelling

Národná federácia hudobného priemyslu IPFI tvrdí, že zlatú platňu dostane v našej krajine hudobný album, ktorý zarobí 10-tisíc € a pri platine je to 20-tisíc €. Ide o zisky rátané za predaje na Slovensku, a tak je v skutočnosti záujem o týchto dvoch členov FCK THEM ešte väčší. Obom chalanom gratulujeme a pevne veríme, že to v prípade ďalších nosičov bude trvať ešte kratšie. 

 

Zayo aj Gleb získavajú platinové platne za zatiaľ posledné sólové albumy. Zarobili im desaťtisíce eur
Zayo aj Gleb získavajú platinové platne za zatiaľ posledné sólové albumy. Zarobili im desaťtisíce eur
Domov
Zdieľať
Diskusia