Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
16. augusta 2019, 16:48
Čas čítania 0:00
Dominik Vetrák

Prečo bol Black Panther prvým, ktorý sa cez portál vrátil na pomoc Avengerom v súboji s Thanosom?

Prečo bol Black Panther prvým, ktorý sa cez portál vrátil na pomoc Avengerom v súboji s Thanosom?
Zdroj: Marvel Studios/Disney
FILMY A SERIÁLY AVENGERS: ENDGAME
Uložiť Uložené

Režiséri filmu odpovedajú na ďalšie otázky, ktoré zaujímali fanúšikov.

Keď Hulk/Banner luskol prstami a do vesmíru sa vrátila polovica života, ktorá z neho zmizla pred 5 rokmi, znamenalo to aj návrat mŕtvych hrdinov. Kým sa však zmobilizovali, Avengeri sa museli postaviť samotnému Thanosovi. Ako posledný stál Captain America, večne odhodlaný a nikdy sa nevzdávajúci líder Avengerov čelil celej Thanosovej armáde, keď v slúchadlách počul Samov hlas. Nasledovalo Samovo vytúžené „On Your Left“ a hrdinovia začali postupne prichádzať na pomoc. 

Otvoril sa Strangeov portál a z neho ako prvý vyšiel Black Panther. Mnohí sa pýtali, prečo práve on. Šlo len o tlačenku postavy, alebo to malo aj nejaké logické odôvodnenie? Nakoniec, Cap by asi radšej privítal Sama a Buckyho. Režiséri sa v strižni s touto sekvenciou hrali naozaj dlho. Nakoniec sa pre finálne poradie rozhodli až mesiac pred kino premiérou. 

„Vždy sme chceli, aby Sam komunikoval s Capom ako prvý cez ich komunikačné nástroje. A keďže bol Sam naposledy vo Wakande, dávalo zmysel, že ako prvý sa otvorí portál práve odtiaľ. Z Wakandy by potom logicky ako prvý vystúpil jej kráľ. A to spoločne s jeho armádou, zase raz idúc na pomoc Captainovi zachrániť svet.“

Odporúčané
Telefónne búdky premenené na krásne akváriá Telefónne búdky premenené na krásne akváriá 22. decembra 2013, 1:54
Domov
Zdieľať
Diskusia