Cristiano Ronaldo rozbombardoval Atlético Madrid a vyradil ho z Ligy majstrov

V prípade že problémy pretrvávajú, kontaktuj prosím administrátora.
OK
5
Uložiť na neskôr.

Cristiano Ronaldo dnes v odvetnom zápase osemfinále Ligy majstrov nedal Atléticu Madrid žiadnu šancu. Aj keď stav 2:0 z prvého zápasu nevyzeral pre Juventus veľmi sľubne, Ronaldo už pred začiatkom súboja upozorňoval, že sa majú všetci fanúšikovia pripraviť na comeback. Aj keď množstvo ľudí Ronalda spochybňovalo, on v zápase ukázal extratriedu.

Portugalčan vybehol na Atlético Madrid vo veľkom štýle. Zapájal sa do tvorby hry, kombinoval so spoluhráčmi a najmä sa neustále snažil o zakončenie. Vyšlo mu to hneď v 27. minúte, keď si výborne nabehol na center a loptu parádnou hlavičkou umiestnil do siete Oblaka.

Scenár sa opakoval v 49. minúte, keď Ronaldo veľmi podobným spôsobom brankára Atlética znovu prekonal a napokon veľkolepý comeback dokonal pár minút pred finálnym hvizdom. Ronaldo si postavil loptu na penaltový bod, rozbehol sa a Oblaka prekonal tretíkrát, čo znamenalo, že Juventus Turín posunul do štvrťfinále vďaka fenomenálnemu hetriku.