Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
6. septembra 2018, 12:13
Čas čítania 0:00
Jakub Paulík

Policajti v bratislavskom Pentagone zachránili predávkovaného muža. Ten už mal ale dávno sedieť za mrežami

ZAUJÍMAVOSTI PENTAGON
Uložiť Uložené

Po neúspešnom pokuse o samovraždu policajti o dotyčnej osobe zistili, že bol voči nemu už dávnejšie vydaný príkaz na dodanie do výkonu trestu odňatia slobody.

Polícia Slovenskej republiky informovala o pomerne kurióznej udalosti. Policajti z Obvodného oddelenia PZ v Podunajských Biskupiciach počas hliadkovej činnosti obdržali naliehavé oznámenie.

V neslávne známom bratislavskom Pentagone sa mal predávkovať neznámy muž. Po presune na miesto policajti v tráve našli ležiacu osobu, ktorá v danej dobe nejavila známky života.

Urýchlene sa preto spojili so zložkami záchrannej služby a s ich pomocou sa im podarilo dotyčného oživiť. Muž bol po príchode zdravotníkov prevezený do bližšie nekonkretizovanej bratislavskej nemocnice.

Príslušníci Policajného zboru Slovenskej Republiky by však o podobných zákrokoch v rámci Pentagonu vedeli určite rozprávať mnohé príhody, a preto ich takýto zážitok pravdepodobne nemohol priveľmi prekvapiť.

Menšieho údivu sa im ale dostalo po tom, čo z policajnej evidencie zistili, že voči mužovi bol vydaný príkaz na dodanie do výkonu trestu odňatia slobody.

Posledné dni na slobode si teda dotyčný príliš neužil a keby na seba neúspešným pokusom o samovraždu neupozornil políciu, mohol sa umiestneniu za mreže ešte nejaký čas vyhýbať.

Domov
Zdieľať
Diskusia