Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
26. augusta 2018, 17:12
Čas čítania 0:00
Oskar Almássy

Pepper Potts zabila v MCU viac hlavných záporákov ako Iron Man

FILMY A SERIÁLY IRON MAN
Uložiť Uložené

Priaznivci komiksoviek z dielne Marvel Studios sa nedávno pustili do debaty, ktorá vyústila naozaj zaujímavou skutočnosťou.

Po premiérach snímok Avengers: Infinity War a Ant-Man and the Wasp nastalo pre fanúšikov MCU obdobie sucha, ktoré preruší až budúcoročná sólovka Captain Marvel.

Divákom tak dovtedy ostáva napríklad zabíjať čas sledovaním predošlých filmov, hltanie internetových teórií či diskutovanie na rôznych fórach s ďalšími nadšencami.

No a práve v jednom vlákne na Reddite sa fanúšikovia nedávno dopracovali k naozaj zaujímavej skutočnosti. Všetko pritom začalo pomerne obyčajne, a to tvrdením, že Spider-Man a Wasp sú jediní MCU hrdinovia, ktorí na plátne ešte nikoho nezabili.

Pepper Potts zabila v MCU viac hlavných záporákov ako Iron Man
Zdroj: Marvel Studios

Do tejto debaty sa postupne zapojili ďalší nadšenci a pozornosť sa obrátila na Tonyho Starka (Robert Downey Jr.) s Pepper (Gwyneth Paltrow), pričom ľudia spoločne došli k záveru, že Pepper má na svedomí viac hlavných záporákov než samotný Iron Man.

Áno, čítate správne. Aj napriek tomu, že hlavnou tvárou Iron Man série je Tony Stark, bola to Pepper, ktorá v jednotke zelektrizovala Obadiah Stanea (Jeff Bridges) a spôsobila tak jeho pád do obrovského reaktora.

Odporúčané
10 najikonickejších smrtí legendárnych komiksových postáv. Tieto scény sa nezmazateľne vryli do našich pamätí 10 najikonickejších smrtí legendárnych komiksových postáv. Tieto scény sa nezmazateľne vryli do našich pamätí 28. augusta 2021, 14:30

V Iron Manovi trojke potom malou bombou zasiahla Aldricha Killiana (Guy Pearce), ktorý umrel následkom výbuchu. Čo sa týka Ivana Vanka (Mickey Rourke), ten sa v dvojke zabil spustením vďaka samodeštrukčnému zariadeniu.

Pepper Potts zabila v MCU viac hlavných záporákov ako Iron Man
Zdroj: Marvel Studios

Gwyneth a jej Pepper sme mohli naposledy vidieť vo vyššie spomínanej tímovke Avengers: Infinity War, mala by sa však objaviť aj v Avengers 4. A kto vie? Môžno si k svojim obetiam nejakým zázrakom pripíše ešte ďalšiu.

Domov
Zdieľať
Diskusia