Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
3. decembra 2017, 19:31
Čas čítania 0:00
Viktor Kniš

Rytmus, Mega M a P.A.T. zložili skladbu pre Attilu Végha. Slovenský MMA šampión sa tak navždy zapíše nielen do športovej histórie

HUDBA ATTILA VÉGH RYTMUS
Uložiť Uložené

Aj vďaka slovenským raperom sa MMA v našich končinách dostáva čoraz viac pozornosti a ďalším veľkým míľnikom je skladba venovaná Attilovi Véghovi.

Hudobný priemysel na Slovensku funguje v posledných mesiacoch vo veľkých obrátkach a pomaly sa stáva nemožné sledovať kompletne celú domácu rapovú scénu. Dôkazom je aj Mega M a P.A.T., ktorí v súčasnej dobe zásobujú fanúšikov skladbami z čoskoro vydaných albumov. Aj popri tom si však našli čas na videosingel, na ktorom sa po ich boku objavuje aj pán Páťa

Ako Pozor Records venovala trojica skladbu MMA zápasníkovi Attilovi Véghovi, jednému z najznámejších reprezentantov tohto športu na Slovensku. V dlhoročnej kariére už stihol nazbierať veľa úspechov a keďže majú k sebe chalani blízko aj v súkromí, pod ťarchou všetkých skutočností si Attila vyslúžil motivačnú hymnu, vďaka ktorej sa navždy zapíše aj do hudobnej histórie. 

Hudobnú produkciu v tomto prípade dodal Pouličný autor tónov a video doplnili M-Rouse Media. Singlom si môžeš skrátiť čakanie na projekty od členov Pozor Records a my dúfame, že ho nielen v rámci Oktagonov budeme mať možnosť počuť pri Attilovych zápasoch ešte veľakrát. 

Domov
Zdieľať
Diskusia