Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
15. septembra 2017, 21:13
Čas čítania 0:00
Oskar Almássy

Dave Bautista je v druhom kraťase z Blade Runnera obrovskou horou svalov, ktorá sa nebojí zašpiniť si ruky, aby ochránila slabších

FILMY A SERIÁLY BLADE RUNNER 2049
Uložiť Uložené

Krátkometrážny prequel 2048: Nowhere to Run taktiež zrežíroval syn Ridleyho Scotta a jeho príbeh nám tentokrát priblíži postavu menom Sapper.

Po prvom prequelovom kraťase k očakávanému sci-fi Blade Runner 2049, v ktorom nám Niander Wallace s tvárou Jareda Leta odhalil zdokonalený typ poslušných replikantov s označením Nexus 9, konečne uzrel svetlo sveta aj krátkometrážny filmík s poradovým číslom dva. Ten nesie názov 2048: Nowhere to Run, takisto ho zrežíroval syn Ridleyho Scotta, Luke Scott (Morgan, Alien: Covenant - Prologue: Last Supper), no a jeho príbeh sa točí okolo muža menom Sapper (Dave Bautista), ktorý je evidentne na úteku.

Na prvý pohľad síce ide o hrôzostrašnú horu svalov, ako sa však po chvíli ukáže, nájde sa v ňom aj dobro, čo dokazuje napríklad pouličná bitka, do ktorej sa pustil iba preto, aby ochránil slabších. Navyše, v závere kraťasu nám je opäť raz ponúknutá jedna výrazná indícia (prvýkrát sa objavila v traileroch, dala sa ale ľahko prehliadnuť) súvisiaca s jeho pôvodom, takže vám nižšie priložené video odporúčame sledovať iba na vlastnú zodpovednosť. Na ktorú postavu by podľa vás mohol byť zameraný tretí a zároveň posledný kraťas? Zatiaľ sme nevideli žiadny so ženskou hrdinkou, takže taká Ana de Armas či Robin Wright by rozhodne potešili, čo poviete?

Domov
Zdieľať
Diskusia