Spravodajsk├Ż port├íl pre modern├║ gener├íciu, ktor├í sa zauj├şma o aktu├ílne dianie.
Zauj├şma ┼ąa aktu├ílne dianie? Spr├ívy z domova aj zo sveta n├íjde┼í na spravodajskom webe. ─î├ştaj report├í┼że, rozhovory aj koment├íre z r├┤znych oblast├ş. Sleduj Refresher News, ak chce┼í by┼ą v obraze.
Kliknut├şm na tla─Źidlo ┼ąa presmerujeme na news.refresher.sk
Tento ─Źl├ínok je PR spr├íva spolo─Źnosti┬áPanzerStore.
13. marca 2024, 13:00
─îas ─Ź├ştania 1:55
Sponzorovan├Ż obsah

Odoln├Ż vo─Źi po┼íkriabaniu, n├írazu aj p├ídu. Tento obal na mobil vyroben├Ż zo ┼ípeci├ílneho materi├ílu s─żubuje ├║─Źinn├║ ochranu

Odoln├Ż vo─Źi po┼íkriabaniu, n├írazu aj p├ídu. Tento obal na mobil vyroben├Ż zo ┼ípeci├ílneho materi├ílu s─żubuje ├║─Źinn├║ ochranu
Zdroj: PanzerStore
TECH MOBILY SMARTFÓNY
Ulo┼żi┼ą Ulo┼żen├ę

P├ídy a n├írazy s├║ pri pravidelnom pou┼ż├şvan├ş mobilu be┼żn├ę. Aby v┼íak zariadenie nijak├Żm sp├┤sobom nezni─Źili, mus├ş┼í ho pred nimi ochr├íni┼ą.

Ide├ílnym pomocn├şkom je v tomto smere materi├íl D3O, ktor├Ż n├íjde┼í aj v puzdr├ích zna─Źky PanzerGlassTM. ─î├şm je tento materi├íl charakteristick├Ż a ak├ę v┼íetky v├Żhody prin├í┼ía?┬áD3O je ┼ípeci├ílny materi├íl, ktor├Ż je pri be┼żnom pou┼ż├şvan├ş m├Ąkk├Ż a pru┼żn├Ż. Hne─Ć ako d├┤jde k n├írazu, inteligentn├ę molekuly sa spoja a stuhn├║, ─Ź├şm pohltia silu n├írazu. Vz├íp├Ąt├ş sa vr├ítia do svojho p├┤vodn├ęho stavu.

Materi├íl D3O sa pou┼ż├şva v mnoh├Żch oblastiach vr├ítane ┼íportu, ochrann├Żch odevov, v ┼íirokom priemysle ─Źi elektronike. Okrem ochrann├Żch krytov na smart zariadenia alebo ochrann├Żch skiel na displej sa s n├şm preto m├┤┼że┼í stretn├║┼ą aj v r├ímci pracovn├Żch rukav├şc, chr├íni─Źov kolien, ochrann├Żch prilieb ─Źi ochrann├ęho pr├şslu┼íenstva na motocykle.

Ak├ę s├║ najv├Ą─Ź┼íie v├Żhody D3O?

Materi├íl D3O prin├í┼ía mno┼żstvo v├Żhod, ktor├ę ocen├ş ka┼żd├Ż jeden pou┼ż├şvate─ż. Medzi hlavn├ę┬ása radia:

  • Vynikaj├║ca absorpcia n├írazu: materi├íl D3O si porad├ş s men┼í├şm n├írazom aj silnej┼í├şm p├ídom. Zariadenie tak efekt├şvne ochra┼łuje pred jeho po┼íkoden├şm.
  • Spo─żahliv├í ochrana za ka┼żd├Żch okolnost├ş: D3O chr├íni zariadenie ako pri be┼żnom pou┼ż├şvan├ş, tak aj pri ┼íporte alebo r├┤znych adrenal├şnov├Żch dobrodru┼żstv├ích. M├┤┼że┼í sa tak na┼ł spolieha┼ą 24 hod├şn denne 7 dn├ş v t├Ż┼żdni.
  • ┼áirok├ę mo┼żnosti pou┼żitia: zna─Źka PanzerGlassÔäó vyu┼ż├şva tento materi├íl vo svojich ochrann├Żch puzdr├ích a tvrden├Żch skl├ích. Okrem toho sa v┼íak v┼íeobecne pou┼ż├şva aj pri v├Żrobe r├┤znych in├Żch ochrann├Żch pom├┤cok, ako s├║ napr├şklad pracovn├ę rukavice alebo chr├íni─Źe kolien.
  • Odolnos┼ą vo─Źi teplotn├Żm v├Żkyvom: D3O materi├íly dok├í┼żu spo─żahlivo fungova┼ą v ┼íirokom spektre tepl├┤t.
  • Vysok├í odolnos┼ą vo─Źi oderu: spolu s n├írazmi D3O v├Żborne odol├íva aj oderu.

V ktor├Żch┬áproduktoch PanzerGlassÔäó sa nach├ídza D3O?

Materi├íl D3O n├íjde┼í hne─Ć v nieko─żk├Żch produktoch┬ázna─Źky PanzerGlassÔäó, ako s├║ ochrann├ę skl├í na hodinky ─Źi obaly na mobil.┬á

PANZERGLASSÔäó
Zdroj: PanzerStore.sk

Ochrann├ę puzdr├í s D3O materi├ílom od PanzerGlassÔäó efekt├şvne ochra┼łuj├║ mobiln├ę telef├│ny. K dispoz├şcii s├║ v dvoch z├íkladn├Żch farebn├Żch prevedeniach┬áÔÇô transparentn├ę a ─Źierne. Prv├í mo┼żnos┼ą je ide├ílna pre t├Żch, ktor├ş chc├║ da┼ą┬ávynikn├║┼ą vzh─żadu mobilu. Druh├í zas pre pou┼ż├şvate─żov h─żadaj├║cich minimalistick├ę puzdro, ktor├ę ┼ít├Żlovo dopln├ş ich zariadenie. Puzdr├í maj├║ elegantn├Ż dizajn, ktor├Ż nemen├ş celkov├ę proporcie smartf├│nu. Navy┼íe,┬ánech├Żbaj├║ im ani zv├Ż┼íen├ę okraje na┬álep┼íiu ochranu a proti┼ímykov├í ├║prava na┬ábezpe─Źn├ę uchopenie.

Zauj├şmavos┼ą: Transparentn├ę puzdr├í s materi├ílom D3O disponuj├║ ┼ípeci├ílnou ochranou proti za┼żltnutiu. Nemus├ş┼í┬ása preto b├í┼ą toho, ┼że by po kr├ítkom ─Źase pravideln├ęho pou┼ż├şvania stratili svoju prieh─żadnos┼ą a bolo by potrebn├ę meni┼ą ich za nov├ę.

S materi├ílom D3O sa m├┤┼że┼í stretn├║┼ą aj pri ochrann├Żch skl├ích ur─Źen├Żch pre Apple Watch. Tie zariadenie chr├ínia pred ┼íkrabancami a po┼íkoden├şm v d├┤sledku siln├Żch n├írazov a p├ídov. A to bez toho, aby menili jeho proporcie alebo celkov├Ż dizajn.

PANZERGLASSÔäó
Zdroj: PanzerStore.sk

V├Żhodou┬átvrden├Żch skiel je aj┬áto, ┼że eliminuj├║ zachyt├ívanie odtla─Źkov prstov a vznikov ┼ím├║h, pri─Źom zachov├ívaj├║ 100 % citlivos┼ą displeja smart hodiniek. To v praxi znamen├í, ┼że pou┼ż├şvanie hodiniek bude aj po aplikovan├ş skla rovnako pohodln├ę ako predt├Żm.

Zaujali ┼ąa ochrann├ę obaly ─Źi skl├í z materi├ílu┬áD3O, ktor├ę ochr├ínia tvoj mobil ─Źi smart hodinky pred p├ídmi a n├írazmi? V e-shope PanzerStore.sk n├íjde┼í┬ápr├şslu┼íenstvo s D3O, ktor├ę je vhodn├ę pre v├Żrobky zna─Źky Apple aj Samsung.

PanzerGlass
Zdroj: PanzerStore
zisti viac
Domov
Zdie─ża┼ą
Diskusia