Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
1. augusta 2023, 10:51
Čas čítania 0:44
Adriana Královičová

Travis Scott zrušil koncert UTOPIA pred pyramídami v Gíze. Fanúšikovia si pod nimi urobili vlastnú párty

HUDBA HUDBA TRAVIS SCOTT
Uložiť Uložené

Travis Scott fanúšikom sľúbil, že koncert sa aj napriek zrušeniu bude konať v iný dátum. Desiatky fanúšikov sa však očividne nemohlo dočkať.

Travis Scott vydal dlhoočakávaný album UTOPIA 28. júla 2023. V ten istý dátum mal pre fanúšikov pripravenú veľkolepú show pred pyramídami v Gíze, no egyptské úrady mu nakoniec odobrali povolenie na organizovanie podujatia. Fanúšikovia sa z recesie objavili na mieste, kde sa mal koncert konať, a urobili si vlastnú párty. Tancovali v kruhu, skákali, spievali song BYSTANDER a oslavovali Scottov nový album. 

Odporúčané
Utopia nie je album pre mainstreamového poslucháča. Travis Scott v ňom ukázal, ako veľmi je ovplyvnený Kanyem (Recenzia) Utopia nie je album pre mainstreamového poslucháča. Travis Scott v ňom ukázal, ako veľmi je ovplyvnený Kanyem (Recenzia) 31. júla 2023, 16:30

„Veľká láska všetkým, ktorí tam boli. Urobili ste môj výlet do Egypta nezabudnuteľným,“ píše fanúšik, ktorý sa zúčastnil na súkromnej párty. „Toto sú skutoční fanúšikovia Travisa, milujem to,“ dodáva ďalší. 

Koncert zrušili miestne úrady v súvislosti s raperovou tvorbou, ktorá sa spája s „divnými“ rituálmi, ktoré prezentuje na svojich koncertoch. Taktiež odmietali akékoľvek rozpory so spoločenskými hodnotami, zvykmi a tradíciami Egypta či arabského sveta. Spoločnosť Live Nation vo vyjadrení informovala, že show sa zrušila z viacerých dôvodov súvisiacich s produkciou. Rodák z Hustonu niekoľko dní potom fanúšikom na Twitteri oznámil, že koncert sa konať bude, no musia nájsť spôsoby a možnosti, za akých sa vystúpenie bude môcť uskutočniť.  

Domov
Zdieľať
Diskusia