Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
TASR Jana Chovancová
4. februára 2023, 14:18
Čas čítania 0:45

Ďalšia hromadná nehoda na severnej D1, zrazilo sa 30 áut. Diaľnica je v oboch smeroch uzavretá

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Nehoda sa zaobišla bez vážnejších zranení.

Diaľnica pod Tatrami je v súčasnosti v oboch smeroch uzavretá. Polícia na sociálnej sieti informovala, že po tom, čo sa ju podarilo sprejazdniť po nehode ôsmich áut, sa v úseku Spišský Štvrtok – Poprad zrazilo ďalších približne 30 áut. Nehoda sa podľa polície zaobišla bez vážnejších zranení. Uzavreté sú pre kalamitu aj ďalšie úseky ciest.


„Cesta od Šarpanca v smere na Rakúsy, Mlynčeky – Kežmarok je uzavretá z dôvodu poveternostných podmienok. Od obce Spišský Štvrtok smer Hrabušice je cesta uzatvorená v oboch smeroch, je tam uviaznutý autobus a viac vozidiel. Diaľnica D1 je v smere od tunela Bôrik na Janovce, taktiež v smere od Spišského Štvrtka smer Poprad uzatvorená v oboch smeroch z dôvodu nulovej viditeľnosti a silného vetra,“ píše polícia.

Z rovnakých dôvodov aktuálne platí uzávierka cesty I/18 Janovce – Hozelec – Poprad v oboch smeroch.


Od obce Krajná Poľana od križovatky s obcou Krajná Bystrá je uzatvorená cesta v smere na hraničný priechod Vyšný Komárnik, a to až do odstránenia snehu z vozovky. Cesta od Kežmarku v smere do Huncoviec až do obce Žakovce je vzhľadom na poveternostné podmienky taktiež neprejazdná. „Cesta je uzavretá aj z Vrbova do Huncoviec,“ dodávajú policajti.

autonehoda, pocasie
Zdroj: Facebook/Polícia SR – Prešovský kraj
Domov
Zdieľať
Diskusia