Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Barbora Fábryová
3. februára 2023, 11:54
Čas čítania 0:31

Heger pomenoval tri najväčšie chyby svojho vládnutia. Vymenil by Matoviča so Sulíkom aj Žilinku

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Zvolenie Maroša Žilinku je podľa Hegera najväčšou chybou tejto koalície.

Eduard Heger dostal na Instagrame od sledovateľov otázku, čo by v rámci svojho vládnutia urobil s odstupom času inak. „Zvolenie Maroša Žilinku za generálneho prokurátora. Igor a Richard by neboli členmi vlády. Komunikácia v krízach,“ odpovedal na otázku sledovateľa. 

Za najväčšiu chybu koalície už pred pár dňami otvorene označil práve zvolenie Maroša Žilinku na post generálneho prokurátora. Žilinku kritizoval, keď použitím paragrafu 363 zrušil obvinenie poslancovi Sme rodina Martinovi Borguľovi. Generálna prokuratúra zrušila cez paragraf 363 obvinenia niekoľkým politikom či podnikateľom vrátane Roberta Fica, Roberta Kaliňáka či oligarchu Jaroslava Haščáka. „Jeho konanie a rozhodnutia sú dáždnikom pred spravodlivosťou,“ napísal Heger. 

Za ďalší problém označil komunikáciu v čase kríz. Počas vlády sme boli svedkom odkazovania cez sociálne siete.

Najčastejšie takýmto spôsobom komunikovali bývalý premiér a predseda strany OĽaNO Igor Matovič a Richard Sulík. 

Domov
Zdieľať
Diskusia