Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Refresher Slovensko
Otvoriť v aplikácii Refresher
Stiahnuť
X
Jana Chovancová
7. januára 2023, 10:54
Čas čítania 0:34

V centre Bratislavy zomrel 31-ročný slovenský športovec. Mal spadnúť v podniku zo schodov

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Napriek snahe privolanej rýchlej zdravotnej pomoci sa mladého športovca nepodarilo zachrániť.

Tridsaťjedenročnému slovenskému športovcovi sa stala nešťastná náhoda osudnou. Píše o tom TV JOJ

Športovec mal ísť v noci v sobotu 7. januára domov z podniku na Bielej ulici v Starom Meste. Údajne ho sprevádzal aj jeho kamarát. Domov sa však nedostal ani jeden z nich. Pri odchode z podniku mal mladý športovec spadnúť na schodoch, čo sa mu stalo osudným. Jeho kamarát po páde skončil v nemocnici. 

K situácii sa na sociálnej sieti vyjadrila aj Polícia SR. „Dnes 07. 01. 2023 približne o 2.20 hod. sme prijali na linke 158 oznámenie, v zmysle ktorého sa mal v Starom Meste v Bratislave nachádzať 31-ročný muž, ktorého sa aj napriek snahe privolanej rýchlej zdravotnej pomoci nepodarilo zachrániť. Na miesto boli vyslaní policajti Okresného riaditeľstva PZ Bratislava I, ktorí oznámenie potvrdili,“ píše polícia a dodáva, že sa v súčasnosti vykonávajú všetky potrebné úkony s cieľom objasnenia danej udalosti. 

Domov
Zdieľať
Diskusia