Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Kamila Šebestová
10. decembra 2022, 12:30
Čas čítania 0:21

Za darčeky dám aj 700 eur, najdrahšiu položku tvoria nové Jordany. Pýtali sme sa mladých ľudí, ako nakupujú na tieto Vianoce

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Kým niektorí si na vianočné darčeky odkladajú peniaze celý rok, iní ich kupujú na poslednú chvíľu s neobmedzeným budgetom.

Jordany, telefón či vibračný masážny valček. Aj takéto darčeky kupujú tento rok mladí ľudia na Vianoce svojim blízkym. Napriek inflácii väčšina z nich nešetrí a svojej rodine chce dopriať to najlepšie. Niektorí z nich sú dokonca ochotní minúť na vianočné darčeky aj 700 eur. Iní chcú, naopak, odbaviť Vianoce s 20-eurovým budgetom. 

Mladých ľudí sme sa pýtali, ako tento rok pristupujú k Vianociam a či už majú nakúpené darčeky. Povedali nám aj, koľko sú na ne ochotní minúť a čo bola zatiaľ najdrahšia položka. Viac sa dozvieš v našej ankete.

 

Domov
Zdieľať
Diskusia