Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Ivan Koribanič
20. júla 2022 o 9:54
Čas čítania 0:44

Fanúšikovia Ferencvárosu napadli autobus s hráčmi Slovana Bratislava. V Budapešti bude na poriadok dohliadať aj slovenská polícia

Kategória:
Šport
Uložiť Uložené
Fanúšikovia Ferencvárosu napadli autobus s hráčmi Slovana Bratislava. V Budapešti bude na poriadok dohliadať aj slovenská polícia
Zdroj: Instagram.com
Články o športe ti prináša Fortuna. Zaregistruj sa a vyber si svoj bonus!chcem bonus

Na maďarských, ale aj slovenských nešportových fanúšikov bude dávať pozor ako tamojšia, tak aj naša polícia.

Na tímový autobus Slovana Bratislava po tom, ako sa vracal z tréningu zaútočili ultras Ferencvárosu. Útoku nezabránil ani policajný doprovod. Podľa Plusky sú všetci členovia mužstva v poriadku. Polícia po páchateľovi pátrala. SME píše, že maďarským mužom zákona sa podarilo dolapiť páchateľa. Je ním 30-ročný Gábor Cs a svoj čin ľutuje.

Celý incident sa udial v kontexte nadchádzajúceho zápasu Ligy majstrov medzi Ferencvárosom a Slovanom Bratislava. Prvý zápas je na programe dnes s výkopom o 20:00. Odvetu odohrajú kluby o týždeň na Tehelnom poli.

 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa 𝗗𝗥.𝗙𝗨𝗧𝗕𝗔𝗟 (@dr.futbal)

Toto tvrdenie potvrdzujú aj fotky tímového autobusu. Na nich vidno prasknuté sklo, ako aj vonkajšie poškodenie.

Anketa:
Zvíťazí Slovan na pôde Ferencvárosu?
Áno, majú na to
Budú radi aj za remízu
Nie, Maďari sú nad ich sily
Áno, majú na to
55 %
237 Hlasov
Budú radi aj za remízu
19 %
81 Hlasov
Nie, Maďari sú nad ich sily
26 %
110 Hlasov

Na rizikový zápas príde na pomoc maďarským policajtom aj slovenská polícia, ako informovala na svojom Facebooku„Hliadkovu službou budú vykonávať podľa pokynov maďarských policajtov. Dohodli sa na tom prezident Policajného zboru Štefan Hamran a hlavný veliteľ Celoštátneho hlavného veliteľstva polície Maďarska János Balogh”.

 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Správce3 (@hooligans_cz)

Úlohou slovenských policajtov bude zabrániť ohrozovaniu verejného poriadku a bezpečnosti a tiež predchádzať možnej trestnej činnosti fanúšikov, vrátane slovenských. „Aby bol zápas kultivovanou zábavou, policajti z oboch krajín si už teraz vymieňajú svoje skúsenosti s cezhraničnými športovými podujatiami a sú v neustálom kontakte”.

Domov
Zdieľať
Diskusia