Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Refresher Slovensko
Otvoriť v aplikácii Refresher
Stiahnuť
X
Adam Novosad
16. júla 2022, 9:36
Čas čítania 1:16

Spevák Ricky Martin čelí obvineniu, že mal sexuálny vzťah s vlastným synovcom. Za domáce násilie mu môže hroziť 50 rokov vo väzení

Kategória:
News
Uložiť Uložené
Spevák Ricky Martin čelí obvineniu, že mal sexuálny vzťah s vlastným synovcom. Za domáce násilie mu môže hroziť 50 rokov vo väzení
Zdroj: Getty Images/Lionel Hahn

Spevák prostredníctvom právnika rázne odmietol všetky obvinenia.

Spevák Ricky Martin čelí doma v Portoriku obvineniam z domáceho násilia, ktoré voči nemu vzniesol iba 21-ročný synovec Dennis Yadiel Sanchez. Umelec však tieto obvinenia okamžite poprel prostredníctvom svojho právnika.

„Ricky Martin nikdy nemal žiadny sexuálny ani romantický vzťah so svojím synovcom,“ uviedol spevákov právnik Marty Singer. „Bohužiaľ, osoba, ktorá to tvrdí, bojuje s výraznými mentálnymi problémami,“ pokračoval právnik. Myšlienku, že by Ricky Martin udržiaval vzťah so svojím synovcom, označil za „nielen nepravdivú, ale aj nechutnú“.

Spevák dostal po zverejnení obvinení dočasný súdny zákaz priblíženia k svojmu 21-ročnému synovcovi, ktorý tvrdí, že spolu viac ako sedem mesiacov udržiavali sexuálny vzťah. Na konci vzťahu údajne došlo k domácemu násiliu.

Dvojica sa podľa Sancheza mala údajne rozísť približne pred dvomi mesiacmi, čo speváka rozhodilo a odmietol rozchod prijať.

Na svojho synovca vraj Martin „útočil psychologicky aj fyzicky“, neustále mu vyvolával a opakovane sa pohyboval okolo jeho domu, čo viedlo k tomu, že synovec musel požiadať súd o vydanie zákazu priblíženia. Spevák vraj pri dome svojho synovca vyčíňal minimálne trikrát. Situácia sa podľa synovca zhoršila natoľko, že sa začal „obávať o svoju bezpečnosť“.

1. apríla 2024, 14:30 Čas čítania 4:13 Prečo ejakulujeme zo snov? Väčšina mladých mužov sa za polúciu hanbí a je pre nich tabu, tvrdí odborník Prečo ejakulujeme zo snov? Väčšina mladých mužov sa za polúciu hanbí a je pre nich tabu, tvrdí odborník

K prípadu sa medzitým vyjadril aj spevákov brat Eric Martin, ktorý vyhlásil, že synovec podľa neho skutočne „trpí psychologickými problémami“, na základe ktorých si je istý tým, že pri vznesení obvinení nehovoril pravdu, píše Daily Mail.

Synovec, ktorý s obvineniami prišiel na verejnosť, podľa právnika potrebuje urgentnú psychologickú pomoc. Celý prípad podľa neho sudca zmetie zo stola hneď po tom, čo sa pozrie na všetky fakty.

Súdne pojednávanie v tejto veci nariadil súd v Portoriku na 21. júla. Ak by štátny zástupca obvinil Martina z trestného činu domáceho násilia na rodinnom príslušníkovi, mohol by mu hroziť trest až do výšky 50 rokov.

Domov
Zdieľať
Diskusia