Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
1. apríla 2022, 8:30
Čas čítania 2:35
Martin Adam Pavlík

RECENZIA: Ježko Sonic 2

RECENZIA: Ježko Sonic 2
Zdroj: Paramount Pictures Studios
FILMY A SERIÁLY JEŽKO SONIC 2 FILMY 2022 NOVÉ FILMY NOVÉ FILMY S DABINGOM SONIC THE HEDGEHOG 2
Uložiť Uložené

Na aké dobrodružstvá ježka Sonica sa môžeš tešiť tentoraz?

Ak ťa CGI Ježko Sonic iritoval a liezol ti na nervy už v prvej časti, druhú radšej ani nepozeraj. Ak si sa doň, naopak, zamiloval už po pár minútach, pravdepodobne budeš znova nadmieru spokojný. Sonic sa vracia na scénu vo veľkom štýle a prináša nové postavy, ktoré rozhodne nie sú iba do počtu.  

Bohužiaľ, nezaručuje to, že sa budeš po celý čas baviť. Je dosť možné, že sa počas sledovania viackrát pozrieš na hodinky a párkrát si aj zívneš. Z najnovšej snímky Jeffa Fowlera máme totiž mierne zmiešané pocity.

Ježko Sonic 2.
Ježko Sonic 2. Zdroj: Cinemart SK


Na jednej strane nás baví efektné stvárnenie, nové charaktery, ktoré všetko ukážkovo zamotajú, či vtipné popkultúrne odkazy, na druhej strane máme pocit, že tvorcovia v snahe oživiť pôvodný príbeh dej až zbytočne príliš prekombinovali, pričom je to skôr na škodu, keďže najmä v druhej polovici sledujeme už len čistý chaos.

Dobrodružná cesta za smaragdom so zázračnou mocou

Úvod je skvelý, vraciame sa na hríbovú planétu a sledujeme Robotnika (Jim Carrey), ako sa z nej snaží dostať späť na Zem, aby sa mohol Sonicovi pomstiť. Následne sa presúvame na našu planétu, kde sa Sonic hrá na superhrdinu, hovorí o akejsi „modrej spravodlivosti“ a pred Tomom a Maddie sa snaží ututlať, čo robí po nociach v meste.

Priemerné hodnotenie čitateľov
Tvoje hodnotenie
Aké hodnotenie by si dal ty?
Zobraziť výsledky
Skryť výsledky
0/10
Domov
Zdieľať
Diskusia