Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
20. apríla 2020, 20:07
Čas čítania 0:45
Viktor Kniš

Ako si Snoop Dogg či Bella Thorne užívajú sviatok 4/20 všetkých huličov?

OSOBNOSTI SNOOP DOGG
Uložiť Uložené

Karanténa-nekaranténa, špeciálny sviatok 4/20 museli tieto osobnosti osláviť zapáleným jointom.

Aj známe osobnosti dnes oslavujú na svojich instagramových účtoch sviatok známy ako 4/20, ktorého pôvod sa datuje ešte do minulého tisícročia. Partia mladých chlapcov sa vtedy pravidelne stretávala o 4:20 popoludní, aby spoločne hľadala marihuanové pole, na ktoré dostali tip od pobrežnej stráže v Kalifornii.

Či už ide len o poveru, alebo skutočnú pravdu, 20. apríl sa tak neoficiálne stal aj Svetovým dňom marihuany a okrem Spojených štátov si ho pripomínajú aj v iných krajinách, kde užívanie tejto látky zákony povoľujú. Slovensko medzi ne nepatrí. 

Odporúčané
5 policajtov sme sa spýtali, ako by reagovali, keby ťa nachytali s marihuanou 5 policajtov sme sa spýtali, ako by reagovali, keby ťa nachytali s marihuanou 30. marca 2019, 14:07

V zámorí sa situácia v súvislosti s marihuanou uvoľňuje čoraz viac a na svojich sociálnych sieťach nám to pripomínajú napríklad Snoop Dogg alebo Bella Thorne.

Známy raper dokonca napísal, že od nadšenia počas osláv špeciálneho sviatku zjedol všetky marihuanové koláčiky a vypil aj marihuanové mlieko. Herečka a režisérka zverejnila video, v ktorom absolvuje virtuálnu prehliadku na marihuanovú farmu spoločnosti, s ktorou spolupracuje.

Bulvárny denník TMZ pri tejto príležitosti zverejnil napríklad aj staršie fotografie známych osobností, ktoré sa v minulosti s jointom odfotili. Nájdeš medzi nimi aj matku sestier Kardashian, Conora McGregora či Miley Cyrus. A, samozrejme, aj plejádu amerických raperov, ktorí sa svojim kladným vzťahom k čarovnej rastlinke nikdy netajili.

Ako si Snoop Dogg či Bella Thorne užívajú sviatok 4/20 pre všetkých huličov?
Domov
Zdieľať
Diskusia