Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
23. decembra 2019, 7:38
Čas čítania 0:00
Vl Mi

Dievčatko vypĺňalo vianočné pozdravy. V jednom našla odkaz čínskych väzňov s prosbou o pomoc

NEWS ČÍNA VIANOCE
Uložiť Uložené

Vianočné želania podľa všetkého vyrábajú väzni v Číne.

Na Vianoce je bežné poslať svojej rodine a známym pohľadnicu či pozdrav. Ukážeš tak, že na nich počas sviatkov myslíš a záleží ti na nich. Aj 6-ročná Florence Widdicombeová patrí medzi tých, ktorí chceli svojich blízkych potešiť. Vianočné priania vypisovala spolužiakom, no objavila nepríjemné prekvapenie.

Odporúčané
Rómom prajú smrť, Viola sa zas vraj mala lepšie obliekať. Nenávistné komentáre sú nechutným národným športom, rieši ich NAKA Rómom prajú smrť, Viola sa zas vraj mala lepšie obliekať. Nenávistné komentáre sú nechutným národným športom, rieši ich NAKA 21. decembra 2019, 10:12

Ako informuje The Guardian, jedno prianie už bolo vypísané. Bol v ňom odkaz väzňov z Číny, ktorí žiadali o pomoc. Vraj sú to zahraniční väzni zo šanghajskej väznice Čching-pchu v Číne a sú nútení pracovať proti svojej vôli. „Pomôžte nám o tom informovať organizácie na ochranu ľudských práv,“ bolo napísané v odkaze s tým, že ten, kto list nájde, má kontaktovať novinára Petra Humpreyho, ktorý bol v spomínanej väznici tiež.

Domov
Zdieľať
Diskusia