Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
24. apríla 2018, 10:18
Čas čítania 0:00
Adam Novosad

Už aj kráľ Instagramu Dan Bilzerian odporúča, aby si investoval do kryptomien. Vraj konečne nastal čas vrátiť do nich svoje peniaze

ZAUJÍMAVOSTI KRYPTOMENY
Uložiť Uložené

Dan Bilzerian postupne vypadol zo sveta médií, ale neustále je obľúbený na Instagrame.

Kedysi by si články o ňom našiel v médiách prakticky každý týždeň, avšak postupom času jeho sláva vychladla. Dan Bilzerian si do dnešných dní udržal až 23 miliónov sledovateľov na Instagrame, ale v poslednom čase stupňuje svoju aktivitu aj na Twitteri.

Práve pomocou tejto sociálnej siete dal všetkým vedieť, že nastal čas vrátiť svoje ťažko zarobené peniaze do kryptomien. Dan o digitálnych minciach rozprával už aj v minulosti, ale očividne prečkal posledné mesiace na postrannej čiare, zatiaľ čo kryptomeny krvácali a strácali svoju hodnotu. Posledný týždeň však ukazuje, že sa mince možno nadychujú na nový hviezdny rast.

Užívatelia zareagovali tak, že momentálne je už zrejme aj neskoro, pretože ceny sa oproti posledným týždňom pomaly zdvihli, a tak Dan prišiel o časť potenciálneho zisku. Milionár prezradil aj približné rozloženie svojho portfólia. Až 50 percent peňazí investoval do Bitcoinu, 25 percent zase do kryptomeny Ethereum, 15 percent stavil na anonymné Monero a 10 percent obetoval aj na Bitcoin Cash.

Odporúčané
Koľko by si mal dnes peňazí, ak by si pred desiatimi rokmi investoval do bitcoinu, akcií Netflixu alebo si kúpil byt v Bratislave? Koľko by si mal dnes peňazí, ak by si pred desiatimi rokmi investoval do bitcoinu, akcií Netflixu alebo si kúpil byt v Bratislave? 17. mája 2023, 14:30

Zvolil preto len tie najpopulárnejšie mince, aj keď v pozadí existuje viacero lákavejších investičných príležitostí, ktoré by mohli vyrásť oveľa výraznejšie ako najväčší hráči. Ak ti už však aj Bilzerian radí, aby si do kryptomien investoval, zrejme tak treba urobiť. Či?


Domov
Zdieľať
Diskusia