Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
12. februára 2018, 21:30
Čas čítania 0:00
Viktor Kniš

Marpo prijal Rytmusovu výzvu na profesionálny boxerský zápas v ringu. Časť honorára venuje dvom ďalším fighterom

ŠPORT DANIELA NÍZLOVÁ
Uložiť Uložené
Články o športe ti prináša Fortuna. Zaregistruj sa a vyber si svoj bonus!chcem bonus

Pred pár dňami vyzval Rytmus na profesionálny zápas rapera Marpa, ktorý dnes zvejenil odpoveď.

Pred pár dňami Rytmus na svojom Instagrame zverejnil video, v ktorom vyzval do profesionálneho boxerského zápasu svojho kolegu z hudobnej branže - Marpa. Ten si podobne ako člen Kontrafaktu dáva stále vyššie méty a už o pár mesiacov sa so svojím chystaným sólom predstaví pred vypredanou O2 Arénou v Prahe

Keďže výzvu prijal, na rovnaké miesto sa opäť vráti 27.12. tohto roku, kde sa už oficiálne stretne v ringu s Rytmusom, ktorý sa však bojovým športom venuje podstatne kratšie. Toto rozhodnutie obaja interpreti učinili aj s cieľom zviditeľniť aktivity XFN, ktoré často podporuje fighterov podobnými udalosťami. 

S určitosťou pôjde o najsledovanejší zápas svojho druhu v našich končinách a dovtedy budeme mať zaručene možnosť vidieť proces príprav vďaka sociálnym sieťam. Marpo vo svojom vyjadrení dodal, že časť svojho honoráru venuje ďalším bojovníkom, ktorých si sám v priebehu vyberie a rozdelí medzi nich 100-tisíc českých korún. A tu je samotné vyjadrenie.

Domov
Zdieľať
Diskusia