Piatok 15. 12. 2017 meniny má Ivica

hľadaj na refresheri

Matys sa pred vydaním debutového sóla pripomína skladbou z ďalšieho projektu Ty Nikdy. Vypočuj si úprimnú vec Lotto

Mixtape záležitosť znie presne tak, ako máme Matysa najradšej, a tak budeme veľmi zvedaví, či bude takto znieť aj jeho debutové sólo.

12. jún 2017, 12:29
12. jún 2017, 12:29

Matys prešiel za posledné dva roky veľkou hudobnou premenou, no jeho aktuálna poloha vyhovuje všetkým fanúšikom (a aj jemu samotnému) snáď najviac. Mnohí budú zároveň súhlasiť keď poviem, že mu v tomto období ide karta viac ako kedykoľvek predtým a všetky jeho nové veci znejú presne tak, ako by mali. Za všetky spomenieme napríklad 69 či V baroch a tiež projekt Čísla, ktorý dal dohromady spoločne s Ideom. Rok 2017 sa chystá zavŕšiť svojim debutovým sólom, no na podrobnejšie informácie si ešte budeme musieť počkať.

 

So zatiaľ poslednou vydanou vecou bolo oznámené aj Matysove členstvo v Ty Nikdy, s ktorým však už spolupracuje dlhšie. V stredu zároveň vychádza jeho mixtape s názvom Mixdown vol. 1 a prvá zverejnená skladba dostáva názov Lotto. Už tradične veľmi úprimný a kvalitne spracovaný text doprevádza hudba z tracku GIL od Isaiaha Rashada. Snáď sa teda nedočkáme komentárov o ukradnutej produkcii. Celkový dojem dotvára aj vizuál od Pepka a tu je výsledok.

 

 
Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.
Odoberaj REFRESHER videá