Streda 23. 5. 2018 meniny má Želmíra

hľadaj na refresheri

Odporúčame zapnúť browser notifikácie, ak budeš prihlásený na Refresher s týmto zariadením.

Matys sa pred vydaním debutového sóla pripomína skladbou z ďalšieho projektu Ty Nikdy. Vypočuj si úprimnú vec Lotto

Mixtape záležitosť znie presne tak, ako máme Matysa najradšej, a tak budeme veľmi zvedaví, či bude takto znieť aj jeho debutové sólo.

12. jún 2017, 12:29
12. jún 2017, 12:29

Mixtape záležitosť znie presne tak, ako máme Matysa najradšej, a tak budeme veľmi zvedaví, či bude takto znieť aj jeho debutové sólo.

Matys prešiel za posledné dva roky veľkou hudobnou premenou, no jeho aktuálna poloha vyhovuje všetkým fanúšikom (a aj jemu samotnému) snáď najviac. Mnohí budú zároveň súhlasiť keď poviem, že mu v tomto období ide karta viac ako kedykoľvek predtým a všetky jeho nové veci znejú presne tak, ako by mali. Za všetky spomenieme napríklad 69 či V baroch a tiež projekt Čísla, ktorý dal dohromady spoločne s Ideom. Rok 2017 sa chystá zavŕšiť svojim debutovým sólom, no na podrobnejšie informácie si ešte budeme musieť počkať.

 

So zatiaľ poslednou vydanou vecou bolo oznámené aj Matysove členstvo v Ty Nikdy, s ktorým však už spolupracuje dlhšie. V stredu zároveň vychádza jeho mixtape s názvom Mixdown vol. 1 a prvá zverejnená skladba dostáva názov Lotto. Už tradične veľmi úprimný a kvalitne spracovaný text doprevádza hudba z tracku GIL od Isaiaha Rashada. Snáď sa teda nedočkáme komentárov o ukradnutej produkcii. Celkový dojem dotvára aj vizuál od Pepka a tu je výsledok.

 

 
Tagy: idea, ty nikdy, matys
Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho priateľom
NAHOR
Najčítanejšie