Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
22. mája 2017, 18:23
Čas čítania 0:00
Dominik Vetrák Daniel Michalík

Tom Holland je na roztrhanie! Po novom stvárni Nathana Drakea vo filmovej verzii akciou nabitej hry Uncharted

FILMY A SERIÁLY TOM HOLLAND UNCHARTED
Uložiť Uložené

Hollandovi sa ponuky len hrnú. Ste s jeho obsadením spokojní a veríte, že sa dočkáme poriadneho filmového spracovania?

O Toma Hollanda je v poslednom čase poriadny záujem. Nielen, že plánuje hrať Spider-Mana ďalšiu dekádu, ale podľa čerstvých informácii získal úlohu vo filmovej adaptácii hry Uncharted. V nej stvárni postavu Nathana Drakea a snímka samotná by mala byť akýmsi prequelom k hernej sérii, pričom má Nathan v prvom filme stretnúť Sullyho. Holland bude mať však v dobe natáčania 20 rokov a ak ste hrali 4. diel, veľmi dobre viete, v akom veku ho asi stretol v skutočnosti. Najradšej by sme asi boli, keby táto filmová séria nemala s hrami nič spoločné, a zrejme si to po tomto kastingovom ohlásení želajú aj chlapci a dievčatá z Naughty Dog. Nie žeby sme Hollanovi nefandili, ale Uncharted nie je o 20-ročnom výrastku. Je o 35-ročnom výrastku. Prečo hovoríme o sérii?

Nuž, ak máte možnosť zosobniť najlepšie Nathanove roky plné akcie a epických dobrodružstiev, nevyberiete si na to 20-ročného herca a nezameriate sa na prequely. Teda ak nechcete mať svoju vlastnú sériu a mať tých filmov viac. Sony jednoducho chce svojho Indiana Jonesa, svojho Spider-Mana, ktorého spoznáme ako mladého a strávime s ním pokojne 10-20 rokov.

Odporúčané
RECENZIA: Uncharted RECENZIA: Uncharted 18. februára 2022, 15:30

O réžiu sa postará skúsený Shawn Levy (Stranger Things, Night at the Museum). Určite sa medzi niektorými z vás nájdu takí, ktorí o Hollandovi a jeho stelesnení Natea Drakea pochybujú, no sme radi, že sa projekt postupne uberá smerom vpred, aj keď by možno bolo lepšie, keby sa položil k ľadu. So scénárom bolo v poslednom čase veľa nejasností, no posledné správy hovoria o tom, že scenár skompletizoval Jon Carnahan a zo strany akcie má ísť o šialený film. Ako to bude možné s násťročným Drakeom síce nechápeme, ale budiš. Pravdepodobne sa však scenár prekope a nastaví pre nového herca. Ste s výberom Toma spokojní? O ďalších informáciách vás budeme informovať, dovtedy sa len modlime, aby z toho nebol videoherný prúser roka.

Tom Holland je na roztrhanie! Po novom stvárni Nathana Drakea vo filmovej verzii akciou nabitej hry Uncharted
Zdroj: Naughty Dog/Sony
Domov
Zdieľať
Diskusia