Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
11. augusta 2016, 1:54
Čas čítania 0:00
Dominik Vetrák

Tom Cruise je Jack Reacher, agent, ktorý nie je rád, keď ho niekto sleduje

FILMY A SERIÁLY
Uložiť Uložené

Najnovšia upútavka pre pokračovanie Jacka Reachera vsádza na akciu a šarm Toma Cruisea.

Kiež by to nebol ďalší zbytočný sequel, áno, pozeráme sa na teba John Wick. Keanuovi veríme viac a na druhého Wicka sa tešíme ako malí chlapci, ani Jack Reacher však nie je na zahodenie. Jednotka bola viac než fajn, no doterajšie zábery na dvojku pripomínajú spleť náhodného filmu Toma Cruisa s prvkami jednotky a nevydarenými aspektmi jedného z pokračovanie Neesonovho Taken. Dnešný televízny spot je plný akcie a niečoho, čo mal byť zrejme pokus o humor, no aj Cruiseovi sa musela niekedy tá charizma vytratiť. Nakoniec, nikdy neverte trailerom, takže s finálnym hodnotením si počkáme až na premiéru, ktovie, nakoniec nás to možno prekvapí. Aký máte na pokračovanie názor vy? 

Čo sa samotného príbehu týka, veľa o ňom zatiaľ nevieme. Niečo však predsa. Kroky hlavného hrdinu (Tom Cruise) by mali smerovať do severovýchodnej Virgínie, kde sa má stretnúť s novým veliacim dôstojníkom, Susan Turner (Cobie Smulders - Maria Hill v MCU). Tá je ale, ako sa dozvedáme z priloženej ukážky, zatknutá pre podozrenie zo špionáže. A keďže Reacher je v zápätí obvinený z vraždy starej šestnásť rokov, neostáva mu nič iné, než utiecť pred zákonom, zahájiť vlastné vyšetrovanie a očistiť nielen svoje, ale aj Turnerovej meno.

Režíruje Edward Zwick (Blood Diamond, The Last Samurai), ktorému so scenárom pomáhal aj Richard Wenk (The Equalizer) spolu s Marshallom Herskovitzom (The Last Samurai) a okrem vyššie spomínaných hercov sa objaví aj Danika YaroshAustin HebertPatrick HeusingerAldis HodgeRobert Knepper či Holt McCallany. Premiéra je u nás naplánovaná na 20. októbra 2016. Čo hovoríte na trailer? A zájdete do kina?

Tom Cruise je Jack Reacher, agent, ktorý nie je rád, keď ho niekto sleduje
Domov
Zdieľať
Diskusia