Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
30. apríla 2016, 10:40
Čas čítania 0:00
johnnybravo

Svoju priateľku prekvapil na výročie Skype telefonátom s polonahou blondínkou v pozadí. V skutočnosti však išlo len o podarený žartík

ZAUJÍMAVOSTI VIDEO
Uložiť Uložené

Neveľmi príjemné prekvapenie.

Oslava výročia patrí vo vzťahu medzi najdôležitejšie každoročné tradície, ale jeden z partnerov si môže poriadne zavariť už len tým, že si na spoločné výročie vôbec nespomenie. Jednou z ďalších možností potom je vystreliť si zo svojej priateľky presne tak, ako to urobil internetový tvorca Josh Paler Lin pomocou služby Skype, svojej odhalenej kamarátky a dopredu nahratého videa. Josh totiž svoju priateľku prekvapil deň pred tým, než mal skutočne prísť, a tak jej najskôr zavolal na Skype, pustil nahraté video s polonahou slečnou prechádzajúcou sa v zábere a až po niekoľkých sekundách sa objavil vo dverách bytu svojej priateľky, aby ju ubezpečil, že išlo len o nevinný žartík. Nevieme síce, či by sme mu potom aj tak dôverovali, ale dnes sa už dá pomocou žartíku obkecať hocičo.  

Domov
Zdieľať
Diskusia