Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
22. apríla 2016, 14:03
Čas čítania 0:00
Viktor Kniš

Fobia Kid predstavuje videosingel Cintorín a ohlasuje pokračovanie v Pil C-ho tradícii s názvom CBG štvrtky

HUDBA CINTORÍN FOBIA KID
Uložiť Uložené

Najbližších pár týždňov bude okrem iného patriť aj mladému talentu, ktorý sa koncom roka 2015 dostal pod krídla Comebackgangu.

Punčové rezy ste už pravdepodobne počuli, a tak vám tohto čáva snáď nie je potrebné bližšie predstavovať. Zároveň ste si už mali možnosť všimnúť, že Fobia Kid neunikol ani pozornosti kolegov z odboru, čo dokonca vyústilo v skutočnosť, že sa v závere minulého roku dostal pod krídla Comebackgangu, takže Pil C už nie je jediný raper v tejto crew. Chalani v roku 2016 zatiaľ vyvíjali aktivitu len sporadicky, a tak sme nový singel privítali všetkými desiatimi. Novinka dostala názov Cintorín a nesie charakteristický zvuk aj vďaka produkcii od Conspiracy Flat. No a ako už býva pri slovenských rapových singloch zvykom, dočkali sme sa aj vizuálu, ktorý má na svedomí Daniel Gavenda.

Taktiež by sme mali spomenúť, že počnúc touto skladbou, opäť začínajú CBG štvrtky, čo v preklade znamená, že počas nasledujúcich niekoľkých týždňov nás bude Fobia Kid zásobovať skladbami presne každý druhý štvrtok. Tento koncept už na Slovensku poznáme od Pil C-ho, ktorý takto vydával skladbu za skladbou minulý rok. Nuž, snáď sa v dohľadnej dobe dočkáme aj nejakej tej zaujímavej spolupráce. 

Domov
Zdieľať
Diskusia