Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
25. februára 2016, 15:41
Čas čítania 0:00
Peter Nemček

Nate Diaz na včerajšej tlačovke obvinil Conora McGregora z užívania steroidov. Spomínala sa aj rozdielna váha

ŠPORT DANA WHITE NATE DIAZ UFC
Uložiť Uložené
Články o športe ti prináša Fortuna. Zaregistruj sa a vyber si svoj bonus!chcem bonus

Ír Conor McGregor bol spolu s ostatnými zápasníkmi obvinení z užívania steroidov.

Vo včerajších večerných hodinách sa uskutočnila tlačová konferencia k zápasu Conor McGregor vs Nate Diaz. Stretnutie dvoch rivalov nabralo rýchly spád. Prudká výmena názorov medzi zápasníkmi padla už po niekoľkých otázkach od redaktorov. Z úst Nate Diaza zazneli odvážne obvinenia o tom, že Conor McGregor a každý v UFC je na steroidoch.

Conor McGregor obvinenie vôbec nezobral na ľahkú váhu. Okamžite zareagoval, že jediný, kto je na steroidoch, sú Diazovi kolegovia Gilbert Melendez a Jake Shields. Conor McGregor tvrdí že žiadne steroidy ani iné podporné látky neužíva. Nate Diaz ďalej nič neodpovedal, avšak stále si stojí za svojím tvrdením, že McGregor užíva steroidy.

K tvrdeniam Nate Diaza sa vyjadril aj sám prezident UFC Dana White. "UFC má najlepší antidopingový program. Ak by niekto začal užívať nepovolené dopingové látky, okamžite by sme na to prišli."

Okrem obvinenia sa spomínala aj rozdielna váha. V momente keď padla otázka na McGregora, bleskovo zareagoval. Jeho odpoveď bola rýchla a stručná. Odpovedal že váha je druhoradá vec v zápasení. Pointa je v tom, kto je lepší. McGregor je ochotný postaviť sa proti komukoľvek, kto sa nebude báť postaviť jemu. Chce dokázať, že je vynikajúc bojovník a bodka. Je mu jedno aká váha, aký čas a aké miesto.

                                                 Tu si môžete pozrieť aj záznam tlačovej konferencie :

Domov
Zdieľať
Diskusia