Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
16. júla 2015, 13:52
Čas čítania 0:00
Dominik Vetrák

Necenzurovaný pohľad na vznik impéria Pabla Escobara v seriáli Narcos od Netflixu

FILMY A SERIÁLY NETFLIX
Uložiť Uložené

Netflix premiéruje trailer pre seriál Narcos, ktorý sa bude zaoberať životom a najmä organizáciou vybudovanou Pablom Escobarom.

Netflix ide bomby, v tomto prípade doslova. Posledné roky produkuje čoraz viac originálneho a hlavne kvalitného obsahu, čo sa pretavilo v spoluprácu s Marvelom, nové investície a taktiež možnosť natáčať čoraz viac seriálov. Jedným takýmto je aj Narcos, ktorý premiéruje už 28. augusta. A keďže sme na Netflixe, všetkých 10 epizód si budeme môcť pozrieť naraz. Teraz ale už k veci, o čom to teda bude? To už tušíte aj z nadpisu. Pozrieme sa na začiatky aj najväčšiu slávu, a pravdepodobne i pád neslávne známeho kolumbijského kartelu Medellin, na čele ktorého stál kráľ kokaínu, Pablo Escobar. 

Z traileru už vieme, že to rozhodne nebude pre deti, potečie krv ako civilistov, tak armády, policajtov či samotných dílerov. Dočkáme sa aj politiky a taktiež budeme svedkami spojenia kolumbijských a amerických vlád v snahe zvrhnúť ako kartel, tak jeho vodcu. O Escobarovi sme si niečo napísali už predtým, takže viac informácií o ňom samom hľadajte tu.

Domov
Zdieľať
Diskusia