Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Kuni Nguyenová
9. decembra 2022, 11:20
Čas čítania 0:41

Nick Carter z Backstreet Boys čelí obžalobe zo sexuálneho násilia. Svoju obeť mal vraj nakaziť pohlavnou chorobou

Kategória:
Zahraničie
Uložiť Uložené

Nick Carter údajne znásilnil 17-ročné dievča v autobuse Backstreet Boys Tour v roku 2001.

Známy člen skupiny Backstreet Boys čelí obžalobe zo znásilnenia. Podľa obžaloby pozval Nick Carter, vtedy 21-ročný, svoju obeť Shannon Ruth po koncerte v Tacome v štáte Washington na turné skupiny. Ruth tvrdí, že ju Carter donútil k orálnemu sexu a následne znásilnil, informuje Sky News.

V obvinení sa uvádza, že Carter 17-ročné dievča nakazil vírusom HPV, ktorý sa prenáša pohlavným stykom a môže spôsobovať nebezpečnú rakovinu krčka maternice. Obvinenie tiež opisuje prípad z roku 2003, keď mal znásilniť nemenovanú obeť v Kalifornii, tej tiež diagnostikovali HPV. 

Ruth požaduje od speváka odškodné vo výške 30-tisíc dolárov. „Posledných 21 rokov bolo plných bolesti, zmätku, frustrácie, hanby a sebapoškodzovania, ktoré sú priamym dôsledkom toho, že ma Nick Carter znásilnil,“ uviedla Shannon Ruth.

Carterov právnik uviedol, že tvrdenie o incidente z pred 20 rokov je právne neopodstatnené a absolútne nepravdivé. 

„Bohužiaľ už niekoľko rokov je pani Ruth manipulovaná, aby o Nickovi vznášala nepravdivé obvinenia, a tieto obvinenia sa v priebehu času opakovane a podstatne menili. Nikto by sa nemal nechať zmiasť trikom organizovaným oportunistickým právnikom,“ uviedol právnik.

Domov
Zdieľať
Diskusia