Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Daniel Mikolášik
26. septembra 2022, 16:38
Čas čítania 1:00

Majk Spirit sa vyjadril k bitke poslankýň Tabák a Cigánikovej na svojom koncerte: Toto sa mi ešte nestalo, ženy treba ľúbiť

Kategória:
Osobnosti
Uložiť Uložené

Poslankyne sa pobili v klube na raperovom koncerte. Bizarný konflikt opísal svojsky.

Počas víkendu si poslankyne Jana Bittó Cigániková a Romana Tabák cez sociálne siete posielali tvrdé odkazy. Cigániková zo SaS totiž v statuse na Facebooku tvrdila, že na Tabák podáva trestné oznámenie po tom, čo ju údajne napadla v jednom z bratislavských nočných klubov.

Bývalá tenistka a súčasná členka klubu Sme rodina Cigánikovú podľa jej slov v amoku ťahala za vlasy a fyzicky napadla tak, že skončila na pohotovosti s opuchnutým lícom a s bolesťami hlavy a krku. 

Jana Bittó Cigániková Romana Tabák
Zdroj: TASR/Jakub Kotian/Jana Bittó Cigániková

Vonku bola so svojimi kamarátkami a manželom. Situácia sa odohrala v bratislavskom podniku, kde sa konal koncert rapera Majka Spirita. Podľa Cigánikovej bola perfektná nálada, obsluha, prostredie aj spoločnosť, až do momentu, keď v nočných hodinách prišla do podniku Romana Tabák.

Medzičasom sa k celej situácii vyjadril aj Majk Spirit, uprostred ktorého koncertu došlo k fyzickej potýčke poslankýň. Ten s humorom reagoval, že takáto bizarná situácia sa mu počas šou stala prvýkrát. „Poslankyne sa mi ešte na koncerte nepobili. Všetko je raz prvýkrát,“ napísal na Instagrame a pridal smejúci sa emotikon.

19. apríla 2023, 15:01 Čas čítania 0:39 LOVESTREAM prezradil ďalšie meno. Na festivale vystúpi známy slovenský interpret LOVESTREAM prezradil ďalšie meno. Na festivale vystúpi známy slovenský interpret

V závere vyjadrenia ešte dodal, že ženy treba ľúbiť, čím odkázal na svoj úspešný singel z roku 2011 z albumu Nový človek. Spirit je navyše Cigánikovej známy, vystúpil aj na jej svadbe v roku 2020 ako špeciálny hosť uprostred noci a označil ju za „najsexy poslankyňu“.

V nedeľu sa k celej situácii vyjadrila aj Tabák, podľa ktorej za ňou Bittó Cigániková prišla „v nepríčetnom stave“ a vulgárne urážala ju aj jej rodinu. Trestné oznámenie podávať nechce, no verí, že poslankyňa SaS podstúpi test na drogy.

Majk spirit
Zdroj: Instagram/@majkspirit
Domov
Zdieľať
Diskusia